На італійському телебаченні Україну назвали "Малою Росією". В посольстві обурилися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Запит дипвідомства телеканал проігнорував.

Під час телевікторини L’eredità на італійському державному телеканалі RAI1 26 січня Україну назвали "Малою Росією". Посольство України зажадало пояснень.

В ефірі програми фіналіст повинен назвати ключове слово, яке об'єднує п’ять інших понять.

Учаснику шоу необхідно було знайти спільне слово для таких: "зірки", "випічки", "магазина", "Росії" та "серенади. Після хвилини роздумів фіналіст назвав слово "кохання".

Один ведучий телевікторини зазначив, що правильним є слово "маленький". Він пояснив, що є дві пісні під назвою "Маленька зірка" Лучано Ліґабуе та "Маленька серенада" Клаудіо Вілла, невеличка випічка, маленький магазин та "маленька Росія".

"Маленька Росія — це Україна", — заявив ведучий.

Посольство України в Італії звернулося за пояснененнями до телеканалу. Дипвідомство вимагає виправити помилку, однак RAI1 звернення проігнорував.

"У зв’язку із некоректним і навіть образливим висловлюванням ведучого італійського шоу "L'Eredita" на телеканалі "RAI" (26 січня ц.р.), що "Мала Росія – це друга назва України", до керівництва телерадіокомпанії було негайно доведено тверду позицію Посольства щодо необхідності відкоригувати такі дії. З огляду на те, що до цього часу від каналу "RAI" не було отримано жодної відповіді, прийнято рішення надати таким дипломатичним крокам публічності й викласти лист на офіційній сторінці посольства", – йдеться в повідомленні.

У зв’язку із некоректним й, навіть, образливим висловлюванням ведучого італійського шоу «L'Eredita» на телеканалі «RAI»...

Опубліковано Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia Вівторок, 28 січня 2020 р. 

Раніше у РФ повідомили, компанія Apple нібито визнала окуповані РФ українські Крим і Севастополь російськими. У програмі "Карти" на пристроях компанії окупований Крим позначається як російська територія.

"Світова політика - не ваша сильна сторона" - міністр закордонних справ України відповів компанії Apple. Вадим Пристайко закликав представників компанії уявити, як би вони почувалися, коли їхні технології вкрав би їхній найлютіший ворог.

Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple із проханням виправити помилку. Компанія Apple пообіцяла уважно вивчити питання про "спірні кордони".

Залиште свій коментар

Вибір редакції