Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Івано-Франківщині жителі бояться їздити трасою, яка 50 років не знала капремонту

Люди вимагають відремонтувати дорогу.

Майже на дві години заблокували у четвер жителі села Довгий Войнилів на Прикарпатті проїзд дорогою державного значення, що веде з Івано-Франківська до Львова, бо селяни вимагали нарешті її відремонтувати. Траса - у суцільних вибоїнах, вже кілька років її навіть не латали. За словами людей, їздити там просто страшно, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жителі Довгого Войнилова вийшли на центральне перехрестя села, бо тільки тут, хоч і давно не розмічені, але таки є пішохідні переходи. Перекрили дорогу державного значення Калуш-Миколаїв – це найкоротший шлях з Івано-Франківська на Львів.

Іншого виходу, ніж протестувати, селяни вже не бачать. Ями на дорозі у Довгому Войнилові не те, що об'їхати, а й обійти складно. Жителі села ще минулого року намагалися порахувати тут кількість ям. На кожних ста метрах, кажуть, було від шістдесяти до ста вибоїн. Нині ж, кажуть, вже збилися з рахунку. Та й самі ями з кожним днем розростаються. Люди переконані, що якщо негайно не почати тут щось робити, то дорога може зникнути взагалі.

Вже тепер, щоб подолати шістнадцять кілометрів звідси до Калуша, знадобиться майже година. Автобуси постійно вибиваються з графіка. Деякі перевізники взагалі скасували рейси. Навіть досвідчені водії кажуть, що їздити тут страшно.

Старе дорожнє покриття, котре за півстоліття ще не знало капремонту, не витримує нинішнього навантаження. "Добило" ж його, на думку селян, Євро-2012. Мовляв, коли у Львові зводили стадіон, то тут щодня курсували машини з будматеріалами.

Активно боротися за ремонт дороги жителі Довгого Войнилова почали рік тому, але досі назбирали тільки стос відписок від чиновників різних рівнів.

Дорогу в облозі селяни тримали майже дві години. І таки домоглися нарешті чогось конкретного - ямкового ремонту. Хоча самі ж дорожники ще торік визнавали, що латання дірок ситуації не врятує.

А у неділю так само збираються протестувати сусіди довго-войнилівців — це жителі п'ятьох сіл Львівської області через суцільні ями на дорозі.

Нагадаємо, що нещодавно на Прикарпатті люди на знак протесту перекрили дорогу

Кореспондент ТСН Алла Пасс.

Відео На Прикарпатті селяни протестом вимагали відремонтувати трасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції