На Івано-Франківщині немовля ожило, коли лікарі віддали його батькам на поховання

Лікарі констатували смерть недоношеної новонародженої дівчинки, попросили батька написати заяву про відсутність до них претензій та забрати дитину на поховання. Проте вдома виявилося, що немовля живе.

Дитина
Батьки дитини винять у ситуації, що сталася, лікарів
На Івано-Франківщині через помилку лікарів "швидкої" ледь не поховали заживо новонароджену дитину.

За словами медиків, породілля в останні дні вагітності не гребувала спиртним, тому дівчинка народилася мертвою. Проте пізніше, коли батьки дитини забрав її додому для поховання, вона раптово ожила.

Дівчинка народилася “глибоко недоношеною”, у неповні сім місяців, вагою 1300 грамів. Її мама - двадцятисемирічна селянка з Биткова - народжувала вдома. Напередодні садила картоплю, а вночі в неї почалися перейми. Рідні запевняють, що непорозуміння з медиками почалися одразу після їх приїзду.

Спочатку швидка не приїжджала на виклик, скаржачись на брак бензину. Коли лікарі дісталися породіллі, то, за словами бабусі "воскреслої" дівчинки, Юстини Михайлюк, не хотіли перерізати пуповину. Врешті матір з дитину шпиталізували.

Лікарі винесли вердикт - дитина померла. За словами батька, наказали йому принести коробку та одноразову пелюшку, щоб покласти туди тільце. А заодно і написати, що до них претензій не мають.

Він мені каже: “Якщо ти не підпишеш, що не маєш до мене претензій, то я дитину даю на розтин. А на неї визиваю прокуратуру. І вона буде сидіти від 8 до 15 років”, - розповів батько, Олександр Михайлюк.

В свою чергу лікарі впевнені, що породілля сама винна: напередодні три дні пила., народжувала в антисанітарних умовах, у стайні.

"Це соціальний випадок. Вона досі виходить із стану алкогольного сп'яніння", - сказав головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Ярослав Ісопенко про породіллю.

За кілька годин після шпиталізації дружини Олександр повернувся додому з тілом донечки в аптечній коробці. Бабуся взяла немовля, щоб підготувати його до поховання. Та поки батько шукав свічку та свячену воду, дівчинка "ожила".

"Я ту дитинку розповивати - вона кувекає. Я дитину почала розповивати далі, а вона ручку підняла", - розповіла бабуся.
Дитину повернули в лікарню. Втім, у пологовому те, що немовля покидало стіни медустанови, категорично заперечують.

За словами головного лікаря Надвірнянського пологового будинку Василя Заріцького, дитину оживили при наданні меддопомоги.

А от у “швидкійї” визнали, що їздили до родини Михайлюків двічі, вдруге - по воскресле немовля.

У лікарні зізналися, що в даному випадку існує порушення протоколів надання медичної допомоги. За словами головного лікаря, 12 чоловік будуть давати пояснення.

За цим випадком в лікарні проводять службове розслідування. Так би мовити, “воскреслу” дитину батьки назвали Ангеліною. Разом з матір'ю вона нині в дитячій обласній лікарні.

Читайте також:

На Кіровоградщині релігійні батьки в піст заморили голодом немовля

За переглядом комедії жінка від сміху народила дитину

На останніх днях вагітності нігерійка втекла до України

ВідеоПомерле немовля раптово "воскресло"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: