Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На кінофестивалі в Берліні Фонд Янковського та Держкіно організували ланч для продюсерів

11 лютого 2019 року організатори події Фонд Ігоря Янковського спільно з Держкіно України успішно провели другий бізнес-ланч для українських і зарубіжних продюсерів, в рамках Co-Production Market 69-го Берлінського кінофестивалю.

Понад 130 продюсерів із 50 країн світу зібралися в лаунж-холі Палати депутатів Берліна, щоб познайомитися зі своїми українськими колегами. Коментуючи зустріч, Ігор Янковський зазначив, що його Фонд уже сьомий рік поспіль послідовно просуває вітчизняне кіно за кордоном.

Meet Ukrainian Producers_реклама
Ігор Янковський і Пилип Іллєнко на українському стенді Берлінале 2019

"Кілька років тому ми заклали добру традицію щорічно проводити прийоми "Meet Ukrainian Producers" на Каннському міжнародному кінофестивалі у Франції, які користуються великим успіхом. І от тепер в Німеччині ми від імені України другий рік поспіль організовуємо зустріч професіоналів на найбільшому в світі Берлінському кінофестивалі. Минулоріч ми фінансово підтримували роботу Українського національного стенду на Європейському кіноринку, проводили Українські вечірки, привозили на Берлінале молодих кінематографістів. Організація бізнес-ланчів на Co-Production Market - це новий крок в напрямку розвитку вітчизняної кіноіндустрії, яка почала демонструвати серйозний підйом", - наголосив бізнесмен і меценат Ігор Янковський.

Meet Ukrainian Producers_реклама
Організатори та гості українського бізнес-ланчу

Фонд Янковського проводить бізнес-ланчі на Берлінале вдруге. Завдяки тому, що Україна другий рік поспіль виступила господаркою бізнес-ланчу, глава Держкіно Пилип Іллєнко отримав унікальну можливість провести презентацію Української кіноіндустрії в рамках Country Session. Суть заходу в тому, що представники чотирьох відібраних країн презентують можливості своїх країн і дають відповіді на конкретні питання щодо спільного продюсування фільмів, пояснюють особливості надання держфінансування.

Meet Ukrainian Producers_реклама
Зарубіжні кінопродюсери

"Ми дуже раді співпрацювати з командами, які мають намір створювати кіно в міжнародній копродукції. Це високий рівень можливостей. І таку співпрацю кілька років поспіль ми вже маємо з українськими продюсерами, - зазначила керівник Co-Production Market Мартіна Блайс.

Meet Ukrainian Producers_реклама
Українська делегація на Берлінале 2019

На 69-му Берлінале, столицю Німеччини відвідали віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко і міністр культури України Євген Нищук. Вони не тільки побували на прем'єрі українсько-польсько-британської стрічки "Містер Джонс" відомого режисера Агнешки Голланд, який був відібраний для участі в основному конкурсі кінофестивалю, а й ознайомилися з роботою українського стенду на Європейському кіноринку і відвідали український бізнес-ланч на Co-Production Market.

Meet Ukrainian Producers_реклама
Нищук, Розенко, Микола Нікітін

На Берлінале крім копродукційного фільму про Голодомор в основному конкурсі, Україна була представлена ​​на Європейському кіноринку збільшеним національним стендом "#UkraineISYourDestination". Також відбулася вже традиційна  Українська вечірка, яка викликала величезний інтерес гостей 69-го Берлінського кінофестивалю.

Денис Матвієнко

Залиште свій коментар

Вибір редакції