На Кіровоградщині чиновники намагалися привласнити 12 мільйонів державних коштів

Держслужбовці під час проведення торгів із закупівлі продуктів харчування надали перевагу учаснику, який не мав права брати участь у тендері.

Податківцями Кіровоградської області викрито спробу привласнити 12 млн грн бюджетних коштів. Так, тендерним комітетом з конкурсних торгів було оголошено відкриті торги із закупівлі продуктів харчування вартістю 23 млн грн. Про це повідомили в прес-службі ДПС.

Закупівля мала здійснюватися відповідно до затвердженого комітетом річного плану закупівель на 2011 рік за рахунок коштів місцевого бюджету.

На визначену дату до комітету з конкурсних торгів надійшли пропозиції від двох учасників. За результатами опрацювання наданих пропозицій члени комітету визнали відповідність документів учасників кваліфікаційним критеріям та взяли їх для розгляду та оцінки.

У той же час один із учасників зазначеним критеріям не відповідав і його пропозиції мали бути відхиленими. Тобто рішення про його участь у торгах було прийнято у порушення вимог ст. 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Зловживаючи службовим становищем, члени тендерного комітету акцептували пропозиції зазначеного учасника торгів та уклали з ним договір про закупівлю продукції харчової промисловості на суму 11,66 млн грн. На розрахунковий рахунок даного підприємства було зараховано 2 млн грн, використані на власні потреби.

Подальше незаконне використання коштів даним підприємством на суму 9,66 млн грн заблоковано.

За фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, відносно службових осіб-членів тендерного комітету порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.209 Кримінального кодексу України.

Читайте також:

Рада оприлюднить декларації про доходи усіх депутатів

Команду Черновецького звинувачують у розкраданні 182 мільйонів

Депутати вирішили зробити жорсткішим антикорупційний закон Януковича

Рада уточнила, як чиновники декларуватимуть витрати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: