Перейти до змісту
На Кіровоградщині першокласник застряг у вуличному спортивному тренажері

На Кіровоградщині першокласник застряг у вуличному спортивному тренажері

Довелося викликати рятувальників.

У селищі міського типу Олександрівка Кіровоградської області рятувальники визволили хлопчика, який застряг у спортивному тренажері.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

Рятувальників викликав директор місцевого навчально-виховного комплексу №3. Він розповів, що першокласник під час гри на шкільному майданчику застряг ногою у металевому елементі вуличного спортивного тренажера, і його ніхто не може звільнити.

Надзвичайники, які прибули на виклик, за допомогою спецобладнання звільнили ногу хлопчика. Медична допомога дитині не знадобилась.

Нагадаємо, на Вінниччині рятувальники врятували 13-річного хлопця, який застряг у металевих конструкціях на закинутій фермі. Дитину затисло в отворі махового колеса. Бійці ДСНС за допомогою спецобладнання звільнили підлітка з конструкції та передали лікарям "швидкої". 

Відео Школярі зупинили пожежу і врятували хлопчика на Кіровоградщині

Вогонь із сухостою перекинувся на дерева, тож діти власним одягом заходилися збивати полум’я і навіть з пекельної галявини винесли маленького хлопчика, якого батьки привезли з собою на пікнік. Коли на місце прибули рятувальники, спершу не повірили, що вогонь зупинили школярі.  

Школярі зупинили пожежу і врятували хлопчика на Кіровоградщині

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин