Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кіровоградщині підлітки зупинили пожежу в лісі і врятували малюка

Діти надихались димом і зараз під наглядом лікарів.

Четверо школярів на Кіровоградщині ризикнули життям заради порятунку лісу. Вогонь із сухостою перекинувся на дерева, тож діти власним одягом заходилися збивати полум’я і навіть з пекельної галявини винесли маленького хлопчика, якого батьки привезли з собою на пікнік, йдеться в ТСН.16.45.

В лікарні, де лежать школярі, які самотужки гасили лісову пожежу, їх знають усі. В їхній палаті повно повітряних кульок та квітів. «Тоді думали, як врятувати маленького хлопчика і себе не занапастити, і ліс. Тоді навіть страшно не було», - пригадує одна з маленьких рятівниць.

Того дня учні 6 та 8 класів гуляли у лісі неподалік міста. Раптом помітили, що з поля у бік зеленого масиву суне вогонь. Доки одні підлітки викликали рятувальників, четверо інших, аби не гаяти часу, кинулись збивати займання. «Тушили її і руками, і ногами, і брали землю кидали туди на вогонь, і гілками, і одежею своєю тушили», - пригадує школяр.

На охопленій вогнем галявині помітили залишки пікніка та поряд маленького хлопчика.«Відпочивала родина з маленькою дитиною. Там батьки були трошки не в собі і маленька дитина гралася біля вогню і ми її забрали», - розповідає Вероніка.

Вже коли дитина була у безпеці, по неї прибігли батьки. Родина пішла геть ще до приїзду пожежних. Особи батьків рятувальники не встановили. Щойно приїхали, кинулись гасити полум’я. Вже після того, як здолали вогонь, дізналися, що його розповсюдження зупинили четверо підлітків. Вогнеборці були вражені. «Діти проводили гасіння підручними засобами - спробували гасити суху траву. Ну і я можу сказати, що їм це досить ефективно вдавалося. Молодці!» - каже начальник поженого караулу Арсеній Довгаль.

ВідеоЧетверо школярів ризикнули життям заради порятунку лісу на Кіровоградщині

Вогонь із сухостою перекинувся на дерева, тож діти власним одягом заходилися збивати полум’я і навіть з пекельної галявини винесли маленького хлопчика, якого батьки привезли з собою на пікнік. Коли на місце прибули рятувальники, спершу не повірили, що вогонь зупинили школярі.  

Четверо школярів ризикнули життям заради порятунку лісу на Кіровоградщині

Поки школярі рятували ліс - надихалися димом і їх забрали у лікарню. Загрози для життя немає, заспокоюють лікарі. «Стан дітей середньо важкий, ближче до задовільного. Головний біль, запаморочення. Хлопчик мабуть на себе більше взяв роботи з тушіння, бо в нього був біль в грудній клітці», - каже лікар.

Тільки-но стан школярів поліпшився, по них приїхали рятувальники. Дітям вручили відзнаки служби з надзвичайних ситуацій. Тепер двері лікарняної палати цілий день не зачиняються: подякувати юним вогнеборцям за їхній вчинок приходять десятки незнайомих людей. Батьки, чию дитину підлітки витягли з вогню, тут так  і не з’явились.

Залиште свій коментар

Вибір редакції