Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кіровоградщині після візиту до райвідділка повісився демобілізований боєць

Чоловік вкоротив собі віку перед черговим походом до поліції

Поліцейський скандал на Кіровоградщині. Після візиту до райвідділка  повісився демобілізований боєць 72-ої бригади. Чоловіка звинуватили у побитті дружини, хоча односельці кажуть, що такого не було. Як твердять рідні, в поліцейському відділку чоловік провів добу, і там його катували, вибиваючи зізнання. Колишній АТОвець не став доводити своєї невинуватості і за кілька днів вкоротив собі віку, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Зо дві сотні демобілізованих бійців АТО оточили Компаніївський райвідділ поліції. Вони вимагають притягнення до відповідальності винних у смерті їхнього товариша – 40-річного Олексія Сніжка.

Саме його правоохоронці звинуватили у побиті власної дружини. Вона через травму голови впала у кому і нині в реанімації. Односельці ж кажуть, він не бив. Подружжя було на дні народження. І між ними та сусідами, які повернулись із заробітків у Росії виник конфлікт. Люди бачили, як і Олексія, і його дружину побили саме  заробітчани.

Потерпілу доправили до лікарні, а Олексія наступного дня просто з хати забрали у райвідділок. Він повернувся додому за добу у синцях, сказав, що обмовив себе. 

За кілька днів чоловіка викликали у райвідділок вдруге. Та замість іти, він повісився на яблуні біля власного будинку. Рідним залишив лише кілька рядків на шматку паперу.

«Допоможіть, будь ласка, Люді. Я вже не можу. Мені дуже важко, довго я не протягну, що сталось я не пам’ятаю. Вибачте, будь ласка. Дівчата, допоможіть мамі з Настечкою. Я її дуже люблю, донечко, вибач», - зачитує записку мама чоловіка.

Товариші по службі провели власне розслідування і прийшли до райвідділу вимагати покарання поліцейських. Бо ті, на думку побратимів покійного, неналежно провели розслідування, катували чоловіка та довели його до самогубства. Правоохоронці стоять на своєму.

«Йому оголосили про підозру за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Ніяких порушень в приміщенні не допущено», - кажуть у поліції.

Ветерани АТО кажуть, не залишать цю справу доти, доки не буде проведено повноцінної перевірки. Та збирають гроші на лікування побитій жінці. Сподіваються, що вона прийде до тями, дасть свідчення і це повністю реабілітує загиблого.

Тим часом, після візиту АТОвців, керівника поліцейського райвідділу відсторонили від роботи на час проведення перевірки.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції