На Кіровоградщині побитому підлітками юнаку погрожують, а на його маму відкрили кримінальну справу

На Кіровоградщині побитому підлітками юнаку погрожують, а на його маму відкрили кримінальну справу

На бік юнака стали активісти і намагаються відстояти правоту школяра

15-річного школяра, який зробив зауваження дорослій компанії за розпивання горілки побили в одному з райцентрів на Кіровоградщині. Били наступного дня після інциденту до втрати свідомості. Хлопчина майже місяць провів у лікарні і вказує на своїх кривдників. Однак правоохоронці криміналу в цьому не побачили. Натомість, відкрили провадження щодо його мами. За вимагання. Жінка каже, її дитину просто цькують, йдеться в ТСН.16.45.

«А, так ви просто заважаєте іншим святкувати?» - це реакція співробітника поліції, яку зняв на телефон 15-річний Микола Завитренко. Хлопець поскаржився правоохоронцям,  що компанія дорослих п’є горілку на центральній площі Малої Виски. Замість скласти протокол на порушників, копи починають виховувати підлітка.   

Але на цьому конфлікт не вичерпався. За ображених зауваженням підлітка дорослих заступилися їхні діти. Наступного вечора за сотню метрів від місця попереднього конфлікту Миколу перестріли п’ятеро юнаків.  

«Вони мене побили ногами, потім примусили стать на коліна і сказати на камеру «Жанно, пробач» - це одна із тих», - розповідає юнак.

Зі струсом мозку, розсіченими ранами обличчя школяр майже місяць пролежав у лікарні. Його мати розповідає, батьки агресорів спочатку вибачалися і навіть, як і обіцяли, компенсували вартість лікування. Забрати заяву з поліції жінку ж переконали самі полісмени.

Коли ж мати Миколи відкликала свою заяву, батьки тих, хто бив, подали зустрічну. Журналісти ТСН спробували із ними зустрітися і спитати чому. Поспілкуватися вдалося лише телефоном.

15-річного школяра, який зробив зауваження дорослій компанії, побили до втрати свідомості

15-річного школяра, який зробив зауваження дорослій компанії, побили до втрати свідомості

«Ну конфліктну ситуацію ми вирішили. Вона неприємна дуже для двох сторін. Ми мамі гроші заплатили на лікування дитини. Ми заплатили 13 тисяч. Вона сказала, що претензій до нас немає, і з нашого боку - теж», - каже одна з жінок.

У поліції ж кажуть – це не правда. Претензії є. І матері побитого хлопця тепер загрожує кримінальна відповідальність.

«Надійшли нам три заяви про вимагання матеріальних коштів від родичів учасників конфлікту. Зараз відомості внесені в ЄРДР», - зазначають у поліції.

Інспектори, які фігурували на початку конфлікту, відбулися усним зауваженням.

У Малій Висці думки щодо цієї ситуації розділилися. Більшість засуджує Миколу. Мовляв, роздмухав конфлікт на порожньому місці. Навіть в управлінні освіти на запитання про висновки із цієї ситуації обіцяють розібратися із побитим.

Тим часом мама і син скаржиться на погрози і тиск. На захист незручної дитини стали активісти. Родині хлопця найняли адвоката і щодо дій та бездіяльності поліції планують звернутися до прокуратури.        

Повʼязані теми:

Наступна публікація