На Кіровоградщині поховали Діану Хріненко, яку 7 місяців шукали після загадкового зникнення

На Кіровоградщині поховали Діану Хріненко, яку 7 місяців шукали після загадкового зникнення

Дівчину хоронили у білому савані

У селі на Кіровоградщині, поховали16-річну Діану Хріненко. Дівчина зникла майже рік тому за кількасот метрів від власного будинку, на неї напали невідомі. Понад сім місяців тривали пошуки і Діану сподівалися знайти живою. Але навесні під час польових робіт тракторист вигорнув із землі дівоче тіло, йдеться в ТСН.19.30.

Сотні людей прийшли прощатися із Діаною. Дівчину ховають у відкритій труні. Батьки загорнули її тіло у білий саван. Біля домовини портрет усміхненої 16-річної красуні, яка нарешті повернулася додому - востаннє.  «Це була моя найкраща учениця, я її називала принцеса Діана. Це була моя права рука у класі. Стілець, на якому вона сиділа, залишився незайнятим. Ми все чекали, що вона повернеться», - каже класна керівниця дівчини.   

Діана зникла торік у серпні. Дівчина пішла у центр рідного села святкувати День Незалежності і додому не повернулася. За кілька сотень метрів від рідної хати знайшли її закривавлений телефон і плями крові на дорозі. Тисячі людей: поліція, спецпризначенці, рятувальники та волонтери шукали одинадцятикласницю від ранку і до пізньої ночі.

Пошуки тривали сім місяців. Аж поки тракторист, який боронував поле за 13 кілометрів від місця зникнення школярки, не вигорнув із землі людський череп і червоний кардиган. Саме у такому була Діана у день зникнення. Те, що це вона – підтвердили три експертизи.

Попрощатися із Діаною Хріненко прийшли сотні людей  

Попрощатися із Діаною Хріненко прийшли сотні людей  

Хто вбив дівчину – досі не відомо. По цій справі працює окрема слідча група. Вона призначила майже сотню експертиз, але підозру не висунула жодній людині. «Ми проводимо перевірку певних осіб і їх немало . Або підтверджується їхнє алібі, або факт того,  що вони не причетні, або ми в подальшому продовжуємо їх відпрацьовувати», - кажуть у поліції.

Мати дівчини сподівається, що вбивцю доньки все ж таки знайдуть. Те, що душогуб може і досі ходити поміж них, неабияк лякає жителів Суботців. Люди у селі з насторогою поглядають навіть на сусідів. А раптом той, хто позбавив життя 16-річну красуню, і нині, на її похороні, поміж згорьованими односельцями.

Кореспондентка Олена Шворак.

Повʼязані теми:

Наступна публікація