На Кіровоградщині поліцейські викрали і побили школяра, бо сплутали зі злочинцем

Дата публікації
Перегляди
2479
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Кіровоградщині поліцейські викрали і побили школяра, бо сплутали зі злочинцем

Батьки потерпілого хлопця кажуть, пробачати поліції пережите не будуть і збираються до суду.

Близько 18:00 мама попросила 16-річного Олексія забрати молодшого брата із тренування. Але до спортшколи хлопець так і не дійшов. Сусіди  зателефонували батькам і розповіли, що їхнього сина вкинули в авто чоловіки у цивільному і повезли в невідомому напрямку, йдеться в ТСН.16.45.

Чоловіки були у цивільному і хлопець, який йшов вулицею, подумав, що його хочуть пограбувати. Тож щосили побіг від переслідувачів, але вони його наздогнали.

«Повалили. Ось тут, на цьому місці, і почали бити, бо не могли мені руки зв’язати. Зв’язали руки, підняли, посадили до машини і відвезли», - розповідає юнак.  

Крики хлопця почули жителі навколишніх будинків і зателефонували рідним. Батьки Олексія одразу прибігли на місце викрадення. А ще за півгодини туди ж привезли їхнього сина.

«Чоловік одразу ж підбіг до цих людей. Вони почали вибачатись. «Ми не ту людину вхопили. Ми викрадача автомобіля шукали і так вийшло, що ваша дитина попалася...», - розповідає мама потерпілого.

Вже вдома мама помітила, що син весь у синцях і саднах та написала заяву в поліцію. 

Побиття школяра стало останньою краплею  для місцевих жителів. Вони кажуть, до правоохоронців Олександрівки в них накопичилось багато запитань. Мовляв, і силу перевищують, і корумповані. Тож скликали громадські слухання і запросили на них керівництво поліції області.

На Кіровоградщині копи викрали і побили школяра, сплутавши його зі злочинцем

На Кіровоградщині копи викрали і побили школяра, сплутавши його зі злочинцем

«Так як була темна пора доба, виник такий курйоз. Його доставили до відділення, встановили, хто він. Потім його привезли до батьків, вибачились за таку прикру помилку. Ви знаєте, всі ми люди...», - виправдовує підлеглих начальник районної поліції

Він обіцяє, дії поліцейських ретельно проаналізують. Мовляв, правоохоронці мають право впливати на ймовірних злочинців фізично, тож питання лише в тому, чи не перестаралися.

«Коли людина тікає від поліції, згідно із 43-44 статтями можна застосовувати фізичну силу. Повинна бути адекватна ситуації, яка виникла. Працівник поліції несе персональну відповідальність. Цьому буде надана оцінка відповідна», - кажуть у поліції.

На час внутрішньої поліцейської перевірки, правоохоронців, які били хлопця від служби не відсторонили. Але розслідувати, чи не перевищили вони свої повноваження вже почала і прокуратура. Батьки потерпілого хлопця кажуть, пробачати поліції пережите не будуть і збираються до суду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2479
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація