Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кіровоградщині помер півторарічний хлопчик, отруївшись водою із колодязя

Батьки знали, що вода перенасичена нітратами, проте продовжували її давати хлопчику.

У Новоархангельському, що на Кіровоградщині, через перенасичену нітратами воду в колодязі, помер півторарічний хлопчик.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, непритомного посинілого хлопчика знайшла у хаті бабуся. Сусіди викликали місцевого фельдшера і швидку, але ще до приїзду медиків маленький Ярослав помер.

За висновком експерта, смерть настала через метглобінемію - хворобу яку викликає вода з перевищеним вмістом нітратів. За даними санстанції, вміст нітратів у криниці, звідки брали воду для дитини, перевищував норму у 17 разів.

Вода з отруйної нітратами криниці здається абсолютно безпечною: вона прозора, не має ні запаху, ні смаку. Однак для маленьких дітей - це справжня отрута. З цієї криниці і брали воду, щоб готувати їжу для Ярослава.

Попри те, що санлікарі неодноразово брали тут аналізи. І щоразу результати були погані. Повідомляється, що рідні загиблого хлопчика про це добре знали, однак ризикували життям дитини. Минулого літа медики вже рятували маля від отруєння нітратами.

Відео Півторарічна дитина померла через воду із колодязя

"У 2015 році у серпні ця дитинка лежала в лікарні з таким самим діагнозом як ось тепер. Після того матір педіатрами попереджалася, щоб цю воду не давати", - розповіла завідувач Ганнівського ФАПу Олена Афінець.

Примітно, що поблизу отруйного колодязя є й інший - з водою придатною до вживання. Відомо також і те, що цією родиною постійно опікувалися соціальні служби. Відколи Катерина народила дитину, інспектори ходили до неї мало не щодня.

Маленького Ярослава поховали на сільському цвинтарі - за сто метрів від рідної хати. Фахівці припускають, саме цвинтар і став причиною забруднення колодязя. Санстанція вже готує припис про його закриття, а правоохоронці розпочали кілька кримінальних проваджень.

Кореспондент ТСН Олена Шворак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції