Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кіровоградщині у будинок учасника АТО кинули коктейль Молотова: жінка та дитина отримали опіки

Лікування постраждалих буде довгим та дорогим.

На Кіровоградщині постраждали мама і маленька дитина - у їхній будинок зловмисник кинув пляшку із займистою сумішшю. Батько родини  -  військовий і учасник АТО, йдеться у ТСН.16:45.

Бабуся Ліда не стримує сліз – вона першою побачили онуку та правнуку після вибуху. Усе трапилося по обіді, коли мама Дарина вкладала спати 5-річну Таю. Зловмисник переліз через паркан обійстя і підбіг до вікна.

"Чую крик. Кричить: "Бабуся, нас підпалили, ми горимо! З дитинкою. Забігає в хату - вона у футболці, а нижче гола повністю. Все спечене, і руки ті в крові. Маленька задихається, гар викашлює", - розповідає бабуся потерпілої Лідія Сіней.

ВідеоНа Кіровоградщині у будинок військового кинули коктейль Молотова

На Кіровоградщині постраждали мама і маленька дитина - у їхній будинок зловмисник кинув пляшку із займистою сумішшю. За життя потерпілих борються медики. Батько родини - військовий і учасник АТО. В усьому винуватить односельця. 

На Кіровоградщині у будинок військового кинули коктейль Молотова

Вочевидь злочин планувався заздалегідь. Злодій приніс із собою сокиру і прорубав нею металопластикове вікно, а потім кинув всередину пляшку із запальною сумішшю. Пляшка вибухнула і хатнє начиння спалахнуло  за лічені секунди.

Якимось дивом пляшка з займистою сумішшю перелетіла через диван, на якому сиділа дитина, і спалахнула у коридорі між вітальнею та кухнею. Вогонь знищив усе майно молодої родини. І їхній оберіг – прапор з підписами бойових побратимів чоловіка.  Полум‘я відрізало маму від доньки.

"Дитина була в залі, а вона була в кухні. Вона вже через вогонь тікала, забирала дитину і через кухню вилазила через вікно", - розповідає хрещена Таї Наталя Вечерко.

Рятуючи дитину мама отримала опіки майже половини поверхні тіла. Жінку вже прооперували.  

"У неї опіки на площі 44% поверхні тіла. Головним чином опіки поверхневі. Також у неї є опік верхніх дихальних шляхів. Вона надихалася кіптявою. Стан її розцінюється як важкий", - повідомив в. о. завідувача опікового відділення обласної лікарні Віктор Ярошенко.

5-річна Тая у дитячій обласній лікарні разом із татом. Каже, що почувається нормально, але лікарі впевнені, що небезпека для маленької все ще не минула.  

"Стан дитини важкий, опіки обличчя, опіки верхніх і нижніх дихальних шляхів. Наразі вже виконано дві бронхоскопії санаційні і дитина потребує подальшого лікування", - пояснила лікар-хірург Кіровоградської обласної дитячої лікарні Ганна Біла.

Батько Таї буквально розривається між двома лікарнями. Мужній військовий мало не плаче, коли уявляє, що пережили його дівчата. Того дня Микола був на чергуванні у військовій частині і нападник не міг про це не знати.

Перед тим як знепритомніти жінка сказала, хто кинув пляшку: це місцевий раніше засуджений злодюжка, якого раніше упіймали на спробі крадіжки.

"Жінка його побачила у нас в дворі вночі, але він утік. Я його наступного ранку виловив і сказав, що ще раз - в мене брат в міліції працює, прийдеш до нього в гості", - розповідає військовий Микола Півторак.

Нападника правоохоронці затримали за гарячими слідами. Відшкодування від підозрюваного чекати не доводиться, а лікування мами і доньки буде тривалим і дорогим. Тож родина звертається  за підтримкою до небайдужих українців.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку – 5168 7427 0587 3176. Отримувач Півторак Микола Юрійович  

Хрещена дитини Наталя Вечерко 095 339 18 30

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції