На Кіровоградщині у глави виборчкому вкрали портфель зі списками і печаткою

На Кіровоградщині пограбували главу виборчкому. у жінки забрали лише портфель з виборчою документацією і печаткою комісії, а особисті речі і гроші не чіпали.

На Кіровоградщині пограбували голову дільничної виборчої комісії №25008 Євгенію Добровольську, забравши портфель з виборчою документацією і печаткою комісії.

Жінка поверталась додому після роботи в ДВК у місті Світловодськ Кіровоградської області, розповів кандидат у депутати Світловодської міської ради від партії "Єдиний Центр" Серій Тишко.

Портфель з виборчою документацією, протоколами засідань, запрошеннями, списками виборців і печаткою вона забрала із собою, оскільки у приміщенні ДВК не було сейфу.

Тишко зазначив, що чоловік напав на голову комісії ззаду, вирвавши з її рук лише портфель, хоча на плечі у жінки була сумка з особистими речами.

"Жінці 62 роки. Навздогін грабіжнику вона просила забрати її речі та гроші, а взамін повернути портфель, але нападник явно діяв цілеспрямовано", - сказав Тишко.

Він повідомив, що голова ДВК неодноразово зверталася до голови Світловодської міської виборчої комісії та секретаря міськради з проханням відповідно до вимог закону забезпечити ДВК сейфом для зберігання документації, але нічого не було зроблено.

За інформацією Тишка, після повідомлення про пограбування на місці події працювали співробітники міліції та СБУ.

"З того, що сталося, можна зробити висновок, що виборчі дільниці у Світловодську не готові до проведення виборів. Мені відомо, що сейфів для зберігання документів не мають ще кілька дільниць", - сказав він.

Нагадаємо, що різні партії заявляли про напади на своїх персдтавників. Так, у Луцьку побили кандидата в депутати від "Свободи", на Кіровоградщині - кандидата від "Фронту змін" Арсенія Яценюка,  а в  Харкові повторно побили члена виборчого штабу "Батьківщини".

Читайте також:

У Житомирі через загрозу теракту зірвали мітинг Яценюка

"Регіони" нацькували СБУ і прокуратуру на партійців Тимошенко

Міліція охоронятиме бюлетені й дільниці

У Донецькій області знято з виборів єдиного мера без партквитка ПР

СБУ затримала кандидата в мери Донецька від партії Балоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: