Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кіровоградщині волонтери організовують житло для самотніх пенсіонерів

Розшукують людей, які опинилися у скруті за живих родичів

Непотрібні старі. Волонтери на Кіровоградщині розшукали пенсіонерів, які при живих дітях залишилися на самоті і без жодної допомоги. Відтак небайдужі вирішили облаштувати для стареньких притулок. У будинки для престарілих держава влаштовує немічних одиноких пенсіонерів, а от ті, хто на папері мають синів та доньок, часто залишаються на вулиці без жодної підтримки, йдеться в ТСН.12.00.

П’ять курочок і півник Петрушка. Обходити навіть це невелике господарство 80-річній пані Людмилі  вже дуже важко. Вона переписала хату на сина, але той в Росії і матір не навідує. За допомогу жінка платить сусідці.

«В таких роках звичайно важко, а хто за мене буде робить. Хто прийде і скаже, давайте я це зроблю. Ніхто мені цього не зробить і не скаже. А хто? Син один далеко, другий покійний. Невістці я чужа», - бідкається пенсіонерка.

Олександру Сергійовичу 72 роки і він безхатько. Чоловік опускає очі, адже йому соромно розповідати, як продав своє житло і дав гроші сину.  Тепер він підпрацьовує прибиральником і ночує у кризову центрі. Мріє про хоч якійсь постійний прихисток.

ВідеоВолонтери облаштовують притулок для стареньких, яких покинули власні діти

Таких осиротілих батьків за живих дітей в області сотні. Держава ж піклується лише про самотніх старих. Відтак за організацію притулку для осиротілих батьків взялися волонтери.

Притулок для непотрібних дітям батьків вирішили облаштувати за двадцять кілометрів від обласного центру, у селі. Тут на чистому повітрі серед фруктових садів доживатимуть віку зо три десятки стареньких. Приміщення колишньої контори волонтерам два роки тому передав місцевий фермер. Гроші на ремонт збирають, де можуть.  Щоб заощадити, працюють самі по вихідних.

За два роки власноруч зробили лише половину запланованого. Відкрити притулок планували цьогоріч до дня літніх людей . Але не встигли - бракує коштів, а головне робочих рук. Попри все волонтери сподіваються, що вже  наступної весни прихисток «Затишна оселя» прийме перших пожильців. Старенькі Людмила і Олександр сподіваються, що до цього доживуть.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції