На Кіровоградщині жінка смертельно отруїлась в'яленою рибою

Жінку не врятувала навіть введена сироватка від ботулізму.

У Кіровоградській області після вживання в'яленої риби жінка заразилася ботулізмом, від якого за декілька днів померла.

Про це повідомили у Кіровоградському обласному лабораторному центрі.

"7 липня поточного року до інфекційного відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні госпіталізовано жінку, якій встановлено попередній діагноз – ботулізм. Перші симптоми недуги з'явились 6 липня близько опівночі, через 4 години після вживання в їжу в'яленої риби, яку вона придбала власноруч в магазині "АТБ" м. Харкова", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, через декілька годин після госпіталізації жінку перевели до реанімації, проте захворювання розвивалось дуже стрімко, і навіть після введення протиботуліністичної сироватки 8 липня жінка померла.

ВідеоВ Україну завезли ліки від ботулізму

Нагадаємо, в Україні цього року на ботулізм захворіли 76 людей, 8 з них померли. Майже всі вони вживали в'ялену рибу, що містила в собі токсин. З 2014 року сироватки від ботулізму офіційно не було – родичі потерпілих шукали "сіру". У червні виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун відмовлялася відповідати на запитання, коли ж необхідні ліки нарешті з'являться в Україні. Тепер вона звітує, що сироватка є. Препаратів вартістю 2,5 млн гривень вистачить на 25 пацієнтів.

Залиште свій коментар