Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кіровоградщині жінка звинувачує чиновників, що ті хочуть забрати у неї дітей нібито через антисанітарію

Жінка сама виховує чотирьох дітей.

На Кіровоградщині багатодітна мати звинувачує чиновників у тому,  що в неї безпідставно хочуть забрати дітей. Соціальні служби твердять, що жінка розвела у хаті антисанітарію, а життя її дітей під загрозою, йдеться у ТСН.19:30.

Від багатодітної матері Наталії Дерев'янко хочуть забрати чотирьох дітей: Яну, Таню, Альошу і Артема. Наталі 46 років і вона виховує дітей сама. Чоловік родину покинув. Щоб вижити, жінка тримає корову, курей, кіз і великий город. Мовляв, з сил вибивається, аби прогодувати шістьох малюків. А коли попросила у влади допомоги, щоб розширити будинок, отримала таку погрозу, що від неї заберуть дітей.

ВідеоНа Кіровоградщині багатодітна мати воює з соцслужбами за власних дітей

Жінка звинувачує чиновників, що в неї безпідставно хочуть забрати дітей. Мовляв, з сил вибивається, аби прогодувати шістьох малюків. А коли попросила у влади допомоги, щоб розширити будинок, натомість отримала таку погрозу. Соціальні служби твердять: причина інша - жінка розвела у хаті антисанітарію, а життя її дітей під реальною загрозою.

На Кіровоградщині багатодітна мати воює з соцслужбами за власних дітей

"Вона хазяйка, роботяга. Тягає все сама, косить, садить, сінокосом займається. Без шкідливих звичок. Це дуже велика рідкість, коли вся сім‘я тримається так у купі", - каже сестра жінки Алла Дерев'янко.

Попри це, облаштувати побут родині ніяк не вдається.  Мама, діти, бабуся - усі туляться в будинку на одну кімнату, стіни якого через вологу з‘їдає пліснява. В одній невеличкій кімнаті живуть одразу шестеро людей. На ліжку спить бабуся з двома онуками. Родина збиралася добудувати ще одну кімнату, але грошей на це не вистачило.

За допомогою жінка марно зверталася до сільради. Мовляв, 12 тисяч гривень, які держава виплачує цій родині, на думку чиновників, мало б вистачити на все.  «У нас є багато сімей багатодітних, де є 5-6 дітей, але жодна з мам ніколи не звертається з претензіями. У нас це не передбачено», - каже працівник сільради Димитрового Людмила Коваленко.

У службі у справах дітей кажуть, що побутові негаразди – не основна проблема. Два роки тому Наталя забрала зі спецінтернату хвору страшу доньку, якій 20 років. "Ця дитина несе загрозу для інших дітей через те, що має психічний розлад. Мамі було запропоновано знову повернути дитину в навчальний інтернатний заклад і навести лад в будинку", - розповіла начальник служби у справах дітей Юлія Гундаренко.

У самому інтернаті пояснюють, за належного догляду дівчина не агресивна і її готові прийняти назад. Мама ж переконує, доньці вдома краще і агресії вона не виявляє.

На роздуми, ким з дітей вона згодна пожертвувати, Наталя має лише кілька днів. Вона вже і не сподівається на допомогу від держави, а лише хоче, щоб у неї не забирали дітей.

Кореспондент ТСН Олена Шворак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції