На Кіровоградщині люди масово вмирають від самопалу

На Кіровоградщині пошесть підробної горілки та неякісного самогону. Результати експертизи: у псевдогорілці шкідливі речовини перевищують норму у сотні разів.

Понад 8 тисяч кіровоградців торік опинилися у лікарні після вживання неякісного алкоголю. Ті, хто випив мало – втратили зір. Але для більшості півлітра самопалу стали останніми.

До сотні літрів самопалу мало не щодня йдуть в землю. Цей спосіб знищення фальсифікату та самогону в Кіровограді вже традиція. Проте, відколи стали відомі результати експертизи фальсифікату, рідину виливають на асфальт аби не труїти довкілля.

“Характерне перевищення в багато, іноді в тисячі разів за всіма показниками, які характеризують спирт. Особливо це характерно для сивушних масел, для метанолу та для альдегідів”,- розповідає експерт, науковий співробітник Кіровоградського відділення Одеського науково-дослідного інституту Володимир Соколовський.

За результатами досліджень, весь кіровоградський самопал є вкрай небезпечним. Роблять його переважно з неякісного контрабандного спирту. А у самогон часто додають димедрол і карбід. Ця смертоносна суміш діє миттєво. Медики кажуть, що більшість постраждалих навіть до лікарень не встигають довезти.

Хоча переважної більшості смертельних випадків можна було б уникнути, адже відрізнити фальсифікат легко. Через кризу люди дедалі частіше топлять негаразди у горілці, але на придбання якісної горілки просто немає грошей.


 

Читайте також:

У Броварах хлопець вбив чоловіка через пачку йогурту

У росіян відібрали титул "нації, яка найбільше п’є"

Від імені Обами в Ризі торгували самогоном
 

ВідеоУкраїнців вбиває неякісний самопал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: