На Кіровоградщині селяни оголосили орендарю ставка війну

На Кіровоградщині розгорівся черговий скандал. Місцевий орендар ставка залишив село без водоймища і частини лісу.

В селі Гостинному три роки тому підприємець орендував водойму. Місцеві жителі спочатку зраділи: з'явився господар – наведе лад. Проте за кілька місяців господарювання підприємця, навколо ставка виріс нездоланний паркан. А селяни, яких позбавили доступу до води, оголосили орендарю війну.

Парканом висотою понад два метри орендарі огородили не лише три гектари ставка, а й частину лісу. Селяни переконані: дійде черга і до пасовищ. І незабаром за випас залишків череди доведеться платити гроші.

Три роки тягнуться суди. Люди вимагають зняти хоча б частину паркану. Орендар погодився лише встановити хвіртку, та й вона завжди на замку.

Шукати правди жителі Гостинного прийшли під стіни райдержадміністрації. Просять владу вгамувати апетити орендаря.

Місцева влада визнає, що у договорі оренди про права третіх осіб – ані слова. Відтак усе залежатиме лише від доброї волі орендаря.

Голова Знам`янської райдержадміністрації Анатолій Іващук запевняє: "Ми зможемо урегулювати всі питання, які є спірні. Але виключно одним шляхом. Шляхом переговорів і пошуком компромісу за участю орендаря".

У прокуратурі й досі не визначилися, наскільки законним є огородження земель водного фонду, власником яких залишається держава. Проводиться перевірка.

Тим часом жителі Гостинного переконані, що чиновники з орендарями - спільники. Відтак селяни готуються демонтувати паркан самостійно.

Читайте також:

Ялтинці знесли паркан, яким бізнесмени огородили міський пляж

Сторож розстріляв з револьвера рибалок, які розбирали паркан на дрова

Мешканці Алупки вдалися до рішучих дій і зносять паркани на пляжах

 

ВідеоНа Кировоградщині триває боротьба за ставок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: