Влада Кіровоградщини змінила тризуб на серп і молот

Рішення про демонтаж тризубу та встановлення серпа і молота прийняла Голованівська селищна рада.

Тризуб, радянські серп і молот
kirovograd.net
Невідомі демонтували тризуб
У селищі Голованівськ Кіровоградської області на пам'ятному знаку невідомі демонтували тризуб і замість нього встановили серп і молот. Крім того, у центрі селища було розбито погруддя Тарасу Шевченку. Як повідомили в прес-службі ВО Свобода, обидві події відбулися в ніч з 3 на 4 червня.

Рішення про демонтаж тризубу та встановлення серпа і молота прийняла Голованівська селищна рада на засіданні від 22 травня 2009 рік.

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання Свобода вимагає від правоохоронних органів негайної реакції на дії вандалів і "антиукраїнську діяльність Голованівської селищної ради".

В організації зазначають, що з боку правоохоронних органів району до цього часу не було ніякої реакції.

Як повідомлялося, учора, 4 червня, ВР посилила покарання за наругу над держсимволами України та інших країн.

Згідно ухваленому документу, стаття 338 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за наругу над державними символами, була доповнена новим видом покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 3 років.

Нагадаємо, останній гучний акт наруги над українською символікою стався у жовтні 2007 року на найвищій вершині України - горі Говерла.

Представники організації "Євразійський союз молоді" зруйнували розташовані на Говерлі українські символи - спиляли та спаплюжили український тризуб, знищили гранітну дошку та розбили пам'ятний знак, присвячений ухваленню української Конституції.

Замість державних символів на Говерлі було встановлено прапор "Євразійського союзу молоді". Пізніше активісти організації розповсюдили фото з місця, на якому було вчинено акт вандалізму, в Інтернеті.

Читайте також:

За наругу над українськими символами будуть саджати на 3 роки

Говерла стала "Піком Сталіна"

Ющенко прирік тих, хто заперечує факт Голодомору і репресій

Росіяни затримали причетного до акту вандалізму на Говерлі українця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: