Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині батьки рік не можуть домогтися покарання для чоловіка, який збив їхню доньку на смерть

Підозрюваний під час суду ображає батьків дитини і стверджує, що дівчина сама винна у своїй смерті.

Вже понад рік батьки Ганни Шевчук з Тарасівки на Київщині намагаються домогтися покарання для чоловіка, який збив їхню дитину на смерть. Натомість отримують погрози та хамство. Чоловік, який збив дівчинку, переконує - дитина сама винна у своїй смерті, а батьки начебто хочуть від нього тільки грошей. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоНа Київщині батьки рік добиваються покарання для чоловіка, який збив їхню дитину на смерть

Вже більше року батьки Ганни Шевчук з Тарасівки намагаються добитися покарання для чоловіка, який збив їхню дитину на смерть. Натомість отримають погрози та хамство. Чоловік, який збив дівчинку переконує, що дитина сама винна у своїй смерті, а батьки хочуть від нього тільки грошей.

На Київщині батьки рік добиваються покарання для чоловіка, який збив їхню дитину на смерть

У червні минулого року 12-річну дівчинку Аню збили на смерть. Вона стояла із велосипедом поблизу дороги. Її збив Станіслав Сторожек, але свою провину визнавати водій не захотів.

Батьки кажуть, що в чоловіка не взяли кров на аналізи, а тих, хто був поруч, слідчі відмовилися визнавати свідками.

Наразі справа про загибель Ані розглядається у Києво-Святошинському суді Київської області. Проте єдине зрушення – цілодобовий домашній арешт змінили для підозрюваного на нічний.  

Рішення про пом'якшення запобіжного заходу прийняв суддя Юрій Бурбело, відомий судом над так званими "васильківськими терористами". За ту справу його самого намагалися притягнути до відповідальності за часів Майдану, але він досі працює.

Потерпілі просять іншого суддю, ще й тому, що головуючий суддя на останнє засідання просто не прийшов.

Підозрюваний Станіслав Сторожек у смерті 12-річної дівчинки звинувачує… саму дівчинку. "Вона сама кинулась під колеса. Чому? Запитайте в неї, чому", - каже він.

Під час судового засідання суддя вимагає від Сторожека принаймні припинити ображати батьків загиблої дитини, але той образи не припиняє.

"Вони багато чого набрехали і будуть за це відповідати. Вони хочуть грошей і брешуть на кожному кутку", - каже Станіслав.

Мати дівчинка вчергове шокована: "Мені не треба гроші, мені треба справедливе покарання для вбивці моєї дитини".

Суд приймає рішення - відсутнього суддю залишити головуючим у справі. Підозрюваний йде у своїх справах, батьки загиблої Ані - ні з чим. Тільки з власним горем.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції