Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині бійцівські собаки, які гуляють без намордників і повідків, напали на двох жінок

Після інциденту правоохоронці склали адмінпротокол.

На Київщині двоє бійцівських собак напали на двох жінок, які вигулювали своїх домашніх улюбленців. Рвати плоть агресивні пси не перестали навіть, коли підбіг їх хазяїн. Без намордників і повідків чоловік водить своїх улюбленців не вперше, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Після зустрічі із сусідськими собаками пані Оксана має численні рвані рани на ногах та животі. Але найстрашніша поблизу горла, яка могла стати фатальною. "Вона стрибала. Я майже на рівні власних очей бачила цю морду із зубами", - згадує Оксана Кравцова.

Разом з Оксаною того дня була Ірина. Її один із псів одразу збив із ніг, а потім почав шматувати руку я також намагався підібратися до горла.

Після інциденту власник собак не вибачився, а опісля не контактував із потерпілими. Його псів люди вже знають за кличками Боні і Клайд. Кажуть, що з псами краще не пересікатися.

Власники небезпечних пітбуля і бультер’єра живуть у багатоповерхівці. Їхні собаки кидаються на людей не вперше. Агресивних тварин побоюються й інші власники домашніх улюбленців.

Відео Прогулянка без намордників і повідків: бійцівські собаки напали на жінок на Київщині

Небезпечні тварини, які живуть по сусідству і здатні шматувати людей. На Київщині двоє бійцівських собак напали на двох жінок. Ті саме теж вигулювали своїх улюбленців. Рвати плоть агресивні пси не перестали, навіть коли підбіг їхній хазяїн. Виявилося - без намордників і повідків чоловік водить своїх годованців не вперше, і чи не весь будинок боїться його псів.  

Прогулянка без намордників і повідків: бійцівські собаки напали на жінок на Київщині

Заходимо до під’їзду. Скарги на сусідів - просто з порогу. "Собаки приходять з поля, стрибають на стіни. Ніхто не прибирає", - каже місцевий мешканець.

За словами місцевих хазяїн псів живе разом із телеведучою Оленою Кот. Зв’язатися з нею - не виходить.

Після інциденту правоохоронці склали адмінпротокол. Ірина та Оксана планують піти до судмедекспертів, щоб освідувати тяжкість пошкоджень. Хочуть притягти хазяїна собак до кримінальної відповідальності.

Кореспондент ТСН Антон Коцуконь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції