На Київщині фермер розстріляв свого охоронця: версії трагедії

У поліції говорять про суперечку щодо зарплати, дружина стрільця каже про п’яну сварку.

На Київщині фермер розстріляв охоронця свого підприємтсва і втік. Поліція його розшукує і порушила  провадження за статтею про навмисне вбивство, натомість дружина стрільця запевняє, що чоловік оборонявся, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На підприємстві кажуть, що нічого не знають про те, що трапилося. Що на території сталося вбивство – свідчать лише залишки обмежувальної стрічки. Однак ні тракторист, ні комбайнер, ні охоронець нічого не кажуть, натомість тікають від журналістів. Двері, які на гачок зачинили з того боку, посічені дірками від куль. Що тут відбулося – не знають і за дверима. "Господарки нема. Вам нема чого робити, залиште приміщення. Я кухар", - каже жінка зсередини. За дверима чути, що кухар з кимось консультується телефоном, а потім виходить із ножем. "Ти мене не фотографуй, бо я тобі того фотоапарата зараз поб’ю", - каже вона. "Нічого у нас не трапилося. Нічого не було", - додає жінка.

Відео На Київщині фермер розстріляв охоронця свого підприємства і втік

Убив чи відбивався? На Київщині фермер розстріляв охоронця свого підприємства і втік. Поліція його розшукує і порушила кримінальне провадження за статтею навмисне вбивство. Натомість дружина стрільця запевняє, що чоловік оборонявся, а вбитий охоронець недавно вийшов із в'язниці, де сидів за вбивство.

На Київщині фермер розстріляв охоронця свого підприємства і втік

Те, про що кухар нібито не знає, трапилося вдень у їдальні. За даними поліції, між господарем агропідприємства і охоронцем сталася сварка через зарплатню. "В результаті якої господар взяв зареєстровану зброю і здійснив декілька пострілів в цього чоловіка. Ті, його коллеги, втекли спочатку. Потім побачили, що фермер сів в автомобіль і поїхав. Вони підбігли до свого пораненого товариша, намагались надати йому допомогу", - розповіли в поліції.

Нам вдалося зв’язатися з дружиною стрільця. За її інформацією, сталася п’яна бійка. "Він оборонявся, бо на нього троє напало, а він був один. Сподіваюся, що слідство усе з’ясує. Та людина, яка напала на нього, вона тільки тиждень як вийшла з тюрми. А ми про це не знали", - пояснила вона.

Вбитий охоронець – не місцевий, приїхав на заробітки з Дніпропетровщини. Стрілець зник, поліція його розшукує і вже відкрила кримінальне провадження.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів