Перейти до змісту
На Київщині фермери за допомогою рушниць вирішували суперечку за землю

На Київщині фермери за допомогою рушниць вирішували суперечку за землю

В результаті справою зайнялася прокуратура.

На Київщині фермери не поділили 50 гектарів землі та влаштували за неї стрілянину. У Старій Оржиці через земельне питання посварилися куми, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кілька років тому весь урожай на ділянці збирав один фермер, але потім обробляти її взявся інший. Відтоді почалося протистояння, яке досі обмежувалося просто спаленими рослинами. Однак тепер дійшло до стрілянини з рушниць. Постраждалі кажуть, що озброєні батько з сином чекали на них біля землі та відкрили хаотичний вогонь без попередження. Після чого покинули поранених серед поля і втекли.

Відео Кайдашева сім'я по-новому: на Київщині куми не поділили 50 гектарів землі

Тим, у кого стріляли, госпіталізація не знадобилася: дробинки не пошкодили важливих органів, тож ушкодження легкі. А от один зі стрілків після затримання потрапив до лікарні – в нього піднявся тиск. "Був доставлений екстренною медичною допомогою в супроводі поліції. Тиск симулювати неможна. Що-що, а це апарат поміряв", - заявила заступник головного лікаря Згурівської ЦРЛ Наталія Марищенко.

Натомість постраждалі підозрюють, що нападники завдяки грошам відкупляться від покарання за свої дії. Бо ж у поліції спершу відкрили кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство, однак потям перекваліфікували справу на хуліганство: мовляв, існує відео, на котрому видно, що фермери, батько і син, вели вогонь не прицільно, а в повітря та землю, від котрої рикошетом дробинки і влучили в постраждалих. Попри це, обвинувачення планує вимагати для злочинців тримання під вартою.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин