Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині голова райадміністрації вимагав 100 тисяч доларів за дозвіл на землю

Наразі поліція готується до притягнення до відповідальності безпосереднього організатора схеми.

У Київській області голова однієї із районних державних адміністрацій вимагав 100 тисяч доларів за дозвіл на видачу землі рекреаційного призначення.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Так, керівник відділу однієї з райдержадміністрацій вимагав 100 тисяч доларів США неправомірної вигоди за видачу відповідних документів щодо оренди земель рекреаційного призначення, водного фонду та не витребуваних паїв на території РДА. Вказану суму коштів він повинен був передати керівництву органу виконавчої влади", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вказаний голова РДА діяв не самостійно. Хабарі вимагали декілька посадових осіб. Вони систематично вимагали великі суми грошей за видачу землі в оренду і оформлення відповідних документів. 

Наразі правоохоронці проводять процесуальні заходи для притягнення до відповідальності безпосереднього організатора схеми. Щодо голови райадміністрації відкрито кримінальне провадження за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Нагадаємо, у Києві поліція 29 січня затримала посадовця ПрАТ "Київводоканал" та двох посередників на хабарі. Про це йдеться в повідомленні Нацполіції України від 31 січня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції