На Київщині ґвалтівнику з АТО неповнолітньої дівчини дали умовний термін

Раніше хлопцю загрожувало позбавлення волі на чотири роки.

Іванківський районний суд Київської області за зґвалтування неповнолітньої дівчини неприродним способом у стані алкогольного сп'яніння засудив учасника АТО до двох років випробувального терміну, замість чотирьох років позбавлення волі.

Таке рішення суду було опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, у селі Млачівка Іванківського району Київської області військовий, проводжаючи неповнолітню дівчину, з якою раніше розпивав спиртні напої, несподівано накинувся на неї і зґвалтував неприродним способом, незважаючи на її спроби перешкодити цьому. Після чого повернувся до військової частини і ліг спати. Свою провину він не визнав.

"Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, йдучи по вул. Луговій, що в с. Млачівка Поліського району Київської області разом з неповнолітньою потерпілою вирішив задовольнити свою статеву пристрасть неприроднім способом. В подальшому знаючи, що потерпіла є неповнолітньою, обвинувачений напав на неї і силою затягнув її з дороги до господарства. Застосовуючи до потерпілої фізичне насильство, яке виразилось в її утриманні, шарпанні, обмеженні особистої волі, а також застосовуючи психологічне насильство, подолав її опір, повалив її на землю, поставив на коліна, при цьому насильно утримуючи потерпілу за тулуб підійшов ззаду і всупереч її волі задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом. При цьому неповнолітня потерпіла намагаючись чинити опір протиправним діям обвинуваченого двічі зубами вкусила його за плече та за тулуб. Внаслідок протиправних дій обвинуваченого, останній спричинив потерпілій тілесні ушкодження у вигляді ран шкіри в області анального отвору, які кровоточили та садни на правому колінному суглобі", - йдеться в рішенні суду.

Також суд вирішив пом'якшити покарання за скоєння цього злочину, що відноситься до категорії тяжких, зважаючи на наявність "пом'якшувальних обставин".

"Раніше не судимий, характеризується за місцем проживання позитивно, є учасником Антитерористичної операції на сході країни та є учасником бойових дій, одружений на утриманні має малолітнього сина та доньку, стан здоров'я задовільний, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуває", - йдеться у вироку.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила закон "Про амністію у 2016 році", яким, зокрема, звільняються від відбування покарання бійці антитерористичної операції, котрі скоїли злочини, які не підпадають під категорію особливо тяжких.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: