Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині лісника побили поліцейський, медик і ексєгер. Потерпілий зловив їх на вирубуванні лісу

Підозрювані слова лісника заперечують.

На Київщині поліцейський, медик та колишній єгер побили лісничного, який зловив їх на вирубуванні лісу. Потерпілий опинився у лікарні, а на трьох підозрюваних завели провадження. Утім, вони стверджують, що на місці побиття їх узагалі не було, йдеться усюжеті ТСН.19:30.

Помічник лісничого Богдан третю добу перебуває на лікарняному ліжку. Він розказує, що прочісував автомобілем територію лісу, бо отримав повідомлення про ймовірну пожежу. Тоді й зустрів легковика, у салоні якого було троє чоловіків, а позаду - причіп із кругляком. 

"Вони відповіли, що це на будівництво. Почали пропонувати, щось вирішувати і домовлятися", - каже помічник лісничого Богдан Зелінський. Коли подзвонив на допомогу, зловмисники почали тікати. 

Аби він не затримав їх, побили по голові, сіли в машину і поїхали. Нога, каже чоловік, опинилася під колесом машини, за кермом якої був поліцейський, дивом минулося без перелому.  

Працівники лісгоспу розповідаютб: після госпіталізації Богдана вони пішли по сліду, звідки їхав автомобіль з причіпом, і десь за кілометр від місця побиття натрапили на галявину, де чоловіки зрізали дерева.

Відео На Київщині поліцейський, медик та колишній єгер побили лісничого, який заскочив їх на вирубці лісу

Принаймні так стверджують у лісовому господарстві. Потерпілий працівник підприємства опинився у лікарні, а троє підозрюваних спершу намагались домовитися із ним, а нині, коли слідчі завели справу, стверджують, що на місці побиття їх узагалі не було.  

На Київщині поліцейський, медик та колишній єгер побили лісничого, який заскочив їх на вирубці лісу

У своїх нападниках Богдан упізнав двох братів: поліцейського та фельдшера швидкої а також колишнього єгера. На підстанції швидкої кажуть, що про конфлікт чули, але щоби лікар брав у ньому участь, не знають.
Усі троє чоловіків у поліції дають свідчення. Із ТСН спілкуватись не схотіли. У лісництві кажуть, що підтримують наміри потерпілого працівника довести справу до кінця, знайшли адвоката. 

"Враховуючи те, що працівник лісового господарства в форменному одязі виконував свої обов'язки і під час їх виконання отримав тілесні ушкодження, слідчий перекваліфікував кримінальне провадження - нанесення тілесних ушкоджень працівникові правоохоронного органу", - пояснив речник поліції Київщини Микола Жукович. 

Кореспондент ТСН Антон Страшко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції