Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині медики не захотіли лікувати п’яного пацієнта і викинули його зі швидкої

За два дні чоловік помер.

На Київщині відкрили кримінальне провадження щодо неналежного виконання медиками своїх обов’язків, що призвели до тяжких наслідків для хворого. Про це повідомляє прокуратура Київської області.

Подія сталася ще 20 квітня поточного року в селі Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області. Під час виклику для надання медичної допомоги місцевому жителю, працівники екстреної медичної допомоги, посилаючись на те, що чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння, замість лікарні доставили непритомного хворого до помешкання сільського голови та, діставши його зі швидкої, поклали на землю біля паркану домоволодіння.

Того ж дня сільський голова повторно викликав бригаду екстреної медичної допомоги у тому ж самому складі, і тоді вже все ж хворого забрали до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ для надання медичної допомоги. Через два дні хворий помер в реанімації.

Місцевій прокуратурі про інцидент повідомили 25 квітня. Нині триває досудове розслідування.

Нагадаємо, у Кременчуці батьки, які привезли однорічного сина до лікарні напередодні Великодня, впевнені, що їхній син помер через бездіяльність лікарів. До міської дитячої лікарні хлопчика привезли через кілька годин після початку захворювання. 

ВідеоБатьки звинувачують лікарів у смерті їхнього однорічного сина

Батьки, які привезли однорічного сина до Кременчуцької лікарні напередодні Великодня, впевнені - їхній син помер через бездіяльність лікарів. Бо через святковий день за ним спостерігала лише медсестра, яка не реагувала на те, що стан дитини стрімко погіршувався.  Чи підтверджують це у лікарні - у сюжеті.  

Батьки звинувачують лікарів у смерті їхнього однорічного сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції