Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині місцеву владу закликають закривати школи на карантин до оголошення епідемії грипу

Зараз навчальні заклади області працюють у звичайному режимі.

У Київській області органам місцевої влади доручили самостійно ухвалювати рішення про тимчасове припинення навчального процесу у навчальних закладах, не очікуючи досягнення епідеміологічного порогу. Про це повідомив виконуючий обов'язки голови, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

"Зараз навчальні заклади області працюють у звичайному режимі. Щодо ситуацій у кожному районі області, головам місцевих адміністрацій та міським головам доручено вживати всі необхідні профілактичні заходи запобігання поширення гострих вірусних захворювань, не чекаючи критичного епідеміологічного порогу, закривати школи на карантин, а також обмежувати проведення масових заходів", - цитує його прес-служба КОДА.

Жителів області закликали бути обачними, не перебувати довго на вулиці, тепло вдягатися, споживати вітаміни, використовувати марлеві пов'язки у місцях великого скупчення людей. 

У департаменті охорони здоров'я КОДА зазначили, що упродовж останніх тижнів помічено збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, в тому числі за останній тиждень на 36%. Проте епідемічний поріг іще не досягнутий, захворюваність нижча від епідпорогу на 48%. Досягнення епідемічного порогу можливе протягом 2-3 тижнів, додали в адміністрації.

Нагадаємо, з 16 січня, в Києві вводять карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, а в установах столиці вводять обмеження на проведення публічних заходів через збільшення випадків захворювання на грип.

За даними МОЗ України, станом на 10.01.2016 року в Україні зареєстровано 25 летальних випадків, підтверджених фахівцями обласних вірусологічних лабораторій.

Сьогодні, 15 січня, голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі повідомив, що в очолюваній ним області офіційно підтверджених смертельних випадків через захворювання - 16.

Залиште свій коментар

Вибір редакції