Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині між двома селами з'явилися шлагбауми: хто і чому встановив перекриття

Люди обурені, а тому вимагають прибрати шлагбауми.

На Київщині в лісі встановили шлагбауми, які закривають проїзд між селами. У селі Хотів обурені, бо роками користувалися цією грунтовою дорогою. Своєю чергою у Чабанах кажуть: встановили перекриття із міркувань безпеки, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Шлагбаум у лісі охороняють кремезні чоловіки в балаклавах. Хто вони, не кажуть. Шлагбауми між двома селами з’явилися разом із бетонними блоками. Тепер жителі Хотова та Новосілок не можуть короткою ґрунтовою дорогою переїхати між селами.  Селяни певні, що поставили шлагбауми заможні сусіди. Вони й охорону найняли. 

Селяни пояснюють, що проїзд через ліс їм украй потрібен узимку. "Цією дорогою люди користуються вже більше 100 років. У нас тут гірська місцевість, а тому зимою нам дуже складно виїзжати", - каже місцевий житель Володимир Цикаленко. 

Селян підтримує і селищний голова Хотова. За його словами, заява до поліції вже написана. Там відкрили кримінальне провадження за статтею “самоуправство” та перевіряють документацію. "Чи не сфальсифіновані ці документи. Їхню законність. Якщо ні, то ця споруда буде знесена і дорога буде вільно відкрита", - каже прессекретар поліції Микола Жукович. 

Відео У лісі на Київщині встановили шлагбауми – обурені селяни вимагають їх прибрати

У селі Хотів кажуть, що роками користувалися цією ґрунтовою дорогою, а тепер там проїхати можуть лише обрані. Поліція вивчає, чи не підроблені документи, якими дозволили встановити ці обмежувальні пристрої. Поки ж селяни діють своїми методами.  

У лісі на Київщині встановили шлагбауми – обурені селяни вимагають їх прибрати

Натомість Чабанах, де дали дозвіл на встановлення шлагбаума, переконують, що це не дорога. Демонструють лист ініціативної групи і кажуть, що жодної дороги немає. Крім того, дали дозвіл на перекриття заради безпеки. "Одні вивозять побутове і будівельне сміття.  Як не якісь безхатченки, то ще якісь любителі вражень приїздять у цей ліс. Є люди, яким не подобається, що цей проїзд закритий", - каже заступник селищного голови Чабанів Олег Намчук. 

Із тими, хто встановив шгалгбаум, ТСН поспілкуватися не вдалося. Обурений селянин, який більше не може користуватися цим проїздом,  не витримав і прийшов уночі до шлагбаума з мачете. У сутичці охоронець зазнав поранень рук. 
  
Тепер до кримінального провадження по самоуправству додано ще два:  через нічний інцидент з охороною.  Селяни сподіваються, що до першого снігу ці обмеження - приберуть. 

Кореспондентка ТСН Валерія Ковалінська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції