Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині Московський патріархат захопив церкву Філарета

Як зазначили в прес-службі УПЦ КП, церква дісталася Московському патріархату "таємно і обманним чином".

Представники Московського патріархату захопили храм святителя Димитрія Ростовського УПЦ КП у райцентрі Макарові на Київщині. Про це заявила прес-служба Київського патріархату.

Як зазначили в прес-службі УПЦ КП, церква дісталася Московському патріархату "таємно і обманним чином".

"Храм був збудований за кошти Київської патріархії, а тому будуть вжиті всі законні засоби для того, щоби храм був повернутий до Церкви, яка його збудувала – Київського патріархату", - йдеться у заяві, оприлюдненій прес-службою

Нагадаємо, на початку грудня Українська православна церква Київського патріархату заявила про початок рейдерських атак на свої парафії у Донецькій області.

"Віруючі та духовенство Київського патріархату чують з одного боку запевнення у багатій матеріальні підтримці, яку можна отримати в разі переходу в юрисдикцію Московської церкви, а з іншого – запевнення в тому, що храми заберуть і без їхньої згоди", - заявили в УПЦ КП.

Київський патріархат закликав президента Віктора Януковича припинити надавати перевагу Московському патріархату над іншими релігійними конфесіями України, щоб не допустити відкритого силового протистояння в країні.

Читайте також:

Церкви Московського та Київського патріархатів сперечаються за цвинтарі

Влада надасть Московському патріархату податкові пільги

Київський патріархат заявив про рейдерські атаки з боку Москви

Залиште свій коментар

Вибір редакції