На Київщині на шкільному подвір'ї 9-річного хлопця ледь не вбив металевий турнік

У відділі освіти вважають, що провини школи у цьому інциденті немає.

На Київщині на шкільному подвір'ї на 9-річного хлопчика впав металевий турнік. Дитину "швидкою" доправили до реанімації. Зараз він уже у звичайній палаті, втім лікарі досі не можуть бути певними, що ударом маленькому пацієнту не ушкодило внутрішніх органів, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Разом з братом-близнюком Назар мріє про спортивні перемоги. Хлопці займаються дзюдо. На шкільний спортивний майданчик брати пішли з мамою. Усе сталося на її очах.

ВідеоМеталевий турнік на шкільному подвір'ї впав на 9-річного хлопчика

Турнік стояв на шкільному стадіоні, але його вже прибрали. На фото видно - дві опори тренажера цілком проіржавіли. Директорка школи показує акт про готовність школи до минулого навчального року - стан металевих тренажерів визнали задовільним.

- Вчитель фізкультури постійно перевіряє. Теж складається шкільною комісією акт для перевірки всіх споруд, - каже директор школи Тетяна Пашинська.

- А в травні не надходили до вас акти, що є тріщини?

- Ні. Не надходили.

- Протягом навчального року тріщин не бачили?

- - Не бачили.

Крім турніка, який впав, на майданчику ще один тренажер похилений, другий - з тріснутою опорою. За версією директора, усі пошкодження виникли за місяць канікул. Її учні розповідають, що турнік був зламаний давно. "Десь півроку тому", - кажуть вони.

У районі провини школи не бачать. І хоч ми разом стоїмо на подвір'ї школи, перевірити стан тренажерів не можна.

- Поки що таких підстав нема для такої перевірки, - каже начальник районного відділу освіти Микола Івашко.

- Падіння турніка на дитину, це не підстава?

- Офіційної інформації про це не надходило.

- А без офіційної інформації ніяк?

- Неможливо ніяк. Де дитина, що дитина робить, які можливі загрози - все це питання мами.

Юриста Віталія Гриба дивує такий аргумент.

"В даній ситуації є один важливий момент: батьки не направили дитину в якусь заборонену зону. Дитина гуляла в громадському місці, тобто це є спортивний майданчик при школі. Він не є огороджений, на ньому немає заборони, немає контрольно-пропускного режиму, який би дитина там порушила", - каже він.

Фахові перевірки мають провести наприкінці серпня, каже районний чиновник. Таке обладнання повинні або відремонтувати, або знести. Усе за планом.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: