Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині на шкільному подвір'ї 9-річного хлопця ледь не вбив металевий турнік

У відділі освіти вважають, що провини школи у цьому інциденті немає.

На Київщині на шкільному подвір'ї на 9-річного хлопчика впав металевий турнік. Дитину "швидкою" доправили до реанімації. Зараз він уже у звичайній палаті, втім лікарі досі не можуть бути певними, що ударом маленькому пацієнту не ушкодило внутрішніх органів, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Разом з братом-близнюком Назар мріє про спортивні перемоги. Хлопці займаються дзюдо. На шкільний спортивний майданчик брати пішли з мамою. Усе сталося на її очах.

ВідеоМеталевий турнік на шкільному подвір'ї впав на 9-річного хлопчика

Турнік стояв на шкільному стадіоні, але його вже прибрали. На фото видно - дві опори тренажера цілком проіржавіли. Директорка школи показує акт про готовність школи до минулого навчального року - стан металевих тренажерів визнали задовільним.

- Вчитель фізкультури постійно перевіряє. Теж складається шкільною комісією акт для перевірки всіх споруд, - каже директор школи Тетяна Пашинська.

- А в травні не надходили до вас акти, що є тріщини?

- Ні. Не надходили.

- Протягом навчального року тріщин не бачили?

- - Не бачили.

Крім турніка, який впав, на майданчику ще один тренажер похилений, другий - з тріснутою опорою. За версією директора, усі пошкодження виникли за місяць канікул. Її учні розповідають, що турнік був зламаний давно. "Десь півроку тому", - кажуть вони.

У районі провини школи не бачать. І хоч ми разом стоїмо на подвір'ї школи, перевірити стан тренажерів не можна.

- Поки що таких підстав нема для такої перевірки, - каже начальник районного відділу освіти Микола Івашко.

- Падіння турніка на дитину, це не підстава?

- Офіційної інформації про це не надходило.

- А без офіційної інформації ніяк?

- Неможливо ніяк. Де дитина, що дитина робить, які можливі загрози - все це питання мами.

Юриста Віталія Гриба дивує такий аргумент.

"В даній ситуації є один важливий момент: батьки не направили дитину в якусь заборонену зону. Дитина гуляла в громадському місці, тобто це є спортивний майданчик при школі. Він не є огороджений, на ньому немає заборони, немає контрольно-пропускного режиму, який би дитина там порушила", - каже він.

Фахові перевірки мають провести наприкінці серпня, каже районний чиновник. Таке обладнання повинні або відремонтувати, або знести. Усе за планом.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Вибір редакції