Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині незаконно поновив роботу табір, де отруїлися діти. Дівчинка два тижні лежить у комі - КОДА

В адміністрації області збираються подавати на заклад до суду.

У Київській області дитячий табір "Славутич", де отруїлися 12 дітей, а восьмирічна дівчинка потрапила до реанімації, поновив роботу всупереч припису Держпродспоживслужби.

Про це заявив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, пише "Українська правда".

"Сьогодні керівництвом закладу було протиправно розпочато зміну, і в табір заїхало 200 дітей. З огляду на таке зухвале порушення законодавства у кримінальному провадженні, яке розслідується обласною прокуратурою, будуть нові епізоди", – сказав він.

За словами Горгана, дозволу на роботу заклад не отримував.

"Повторне дослідження, яке було 13 липня, втретє підтвердило наявність патогенної інфекції на території харчоблоку – наявність стафілококу й кишкової палички виявлено втретє", – додав очільник Київщини.

У зв’язку з цим, зазначив Горган, до кінця тижня буде подано звернення до суду щодо закриття дитячого табору.

"Зі свого боку КОДА ініціює судовий позов про закриття закладу. До суду буде звертатися також управління Держпродспоживслужби області, оскільки не усунули порушення закону, вказане у приписі", – уточнив він.

Також Горган пояснив, що на початку сезону табір отримав усі потрібні дозволи, але під час перевірки були встановлені порушення, які заклад не усунув.

"Більше того, вони порушили припис про призупинення роботи. Держпродспоживслужба має право призупиняти роботу на 10 днів для усунення виявлених порушень. Але вони і цього терміну не витримали, і порушень не усунули. Тому подаватимемо до суду щодо закриття. Також вимагатимемо притягнення до відповідальності посадовців табору, які допустили порушення закону", – зауважив глава КОДА.

ВідеоЕксперти опублікували висновки експертиз щодо отруєння дітей у дитячому таборі "Славутич"

Кишкова паличка, стафілокок та патогенна флора - усе це виявили експерти у відібраних зразках з табору, де минулого тижня отруїлися діти. Висновок опублікувала Держпродспоживслужба. Одна дівчинка і досі перебуває у лікарні, у стабільно важкому стані.

Експерти опублікували висновки експертиз щодо отруєння дітей у дитячому таборі "Славутич"

Окрім цього Горган розповів, що 8-річна дівчинка Марго вже два тижні перебуває у комі.

"На превеликий жаль, покращення немає. Стан не змінився. Вона у вкрай важкому стані. Дитина 15-ту добу у комі", - сказав він.

Нагадаємо, на початку липня у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Всі вони є вихованцями спортивної школи Дерюгіних, які прибули, щоб готуватися до змагань. Найбільше постраждала 8-річна дівчинка, лікарі "Охматдиту" борються за її життя. Наразі триває розслідування.

У КОДА вирішили закрити табір "Славутич" на Київщині, де отруїлися діти, адже комісія виявила численні порушення та зловживання у закладі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції