На Київщині підліток-зачепер загорівся внаслідок удару струмом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хлопець отримав опіки 50% тіла.

У передмісті Києва 14-річний хлопець отримав тяжкі опіки внаслідок удару струмом на товарному вагоні потяга. Хлопець отримав опіки ІІ-ІІІ ступеня 50% тіла. 

Наразі за життя неповнолітнього любителя "гострих відчуттів" борються медики, повідомили у суботу, 24 листопада, у відділі комунікації поліції Київської області.

Поліцейські з'ясували, що до залізничної станції "Бровари" хлопець прийшов з двома своїми товаришами. Батькам він сказав, що пішов на заняття з репетитором. "У той час, коли друзі відійшли у своїх справах, хлопець з власної цікавості виліз на товарні вагони та отримав ураження електрострумом. Від удару високовольтної лінії його відкинуло на землю та він почав горіти. На допомогу підбігли його товариші і намагалися погасити полум’я", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це вже не перший випадок дитячого екстриму цього хлопця. Ще один випадок стався влітку, тоді обійшлося без травм. Хлопець виліз на троси північного мосту через Дніпро в Києві, звідки його зняли та врятували столичні поліцейські.

Наразі вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності його батьків за невиконання їхніх обов’язків щодо виховання дитини.

Нагадаємо, 25 квітня пасажири харківського метрополітену зняли на відео хлопця, який їхав, стоячи між вагонами поїзда. Таким чином зацепер проїхав кілька станцій, потім вискочив на платформу і втік. Жоден з пасажирів не викликав поліцію.

ВідеоВ Україні щороку зростає кількість "зачеперів", які отримують інвалідність на все життя

Вони видираються на потяги заради кількох селфі і на все життя лишаються інвалідами. У Києві лікарі рятують 13-річного школяра. Він напередодні виліз на дах електрички, і його тіло пропустило напругу в 27 тисяч вольт. Шансів повернутися до звичного життя після такого немає - кажуть лікарі. Чому щороку кількість жертв так званого "зачепінгу" лише зростає – у сюжеті ТСН.

В Україні щороку зростає кількість "зачеперів", які отримують інвалідність на все життя

Залиште свій коментар

Вибір редакції