На Київщині підприємець організував незаконне виробництво зі спалення сміття і шин. Люди скаржаться на їдкий дим

На Київщині підприємець організував незаконне виробництво зі спалення сміття і шин. Люди скаржаться на їдкий дим

Фото: скриншот з відео

Поліція порушила кримінальну справу.

На Київщині, у селі Петропавлівське, горіло незаконне виробництво з утилізації сміття. Там регулярно там спалюють мотлох і шини. Їдкий дим вітром заносить до селян, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Три дні тому місцеві жителі зняли на відео пожежу на сміттєзвалищі. Люди кажуть, що це роблять регулярно. "Все аж починає пекти, бо неможливо всім цим дихати", - каже мешканка села Віталія Повниця.

На території звалища у звичайних вагончиках живуть працівники. Шини спалюють не тільки в спеціальних печах, а й просто неба. Усе вкрито попелом. Незважаючи на те, що на момент знімань на звалищі нічого не горить, дихати тут складно. 

Селяни захвилювалися ще рік тому, коли цю земельну ділянку придбали, обнесли високим парканом і почали копати глибокі траншеї, в які загортали мотлох.

Мешканці почали скаржитися до сільради. Виявилося, що ділянка призначена для сільського господарства і відкривати там такий завод не дозволяли. "Вся інша діяльність, що там відбувається - незаконна. Тому ми і звернулися до поліції", - каже голова Гнідинської сільради Олександр Лазоренко.

Палало незаконне виробництво з утилізації сміття на Київщині

Палало незаконне виробництво з утилізації сміття на Київщині

Нацполіція уже порушила кримінальну справу. В органах чекають на висновки держекоінспекції, кажуть у районній адміністрації, де навіть створили спеціальну комісію.

За кадастровим кодом знаходимо власницю цієї ділянки. Проте на мої запитання в соцмережі  дівчина не відповідає, як і керівник зареєстрованої тут сміттєпереробної фірми. Його номер знаходимо на сайті оголошень, де він скуповує шини для переробки. З часом оголошення видаляє, на дзвінки не відповідає.

Кореспондент ТСН Святослав Родюк.

Повʼязані теми:

Наступна публікація