На Київщині підприємець винайняв кілера для вбивства чоловіка, на якого був ображений

Дата публікації
На Київщині підприємець винайняв кілера для вбивства чоловіка, на якого був ображений

скріншот з відео

У чоловіка випустили дев'ять куль. 

Київський підприємець найняв кілерів для чоловіка, на якого був ображений, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Жертву підстерегли на околиці столиці, коли той повертався на авто додому. Вони протаранили своєю машиною його автомобіль і випустили в нього дев'ять куль. 

"Після скоєння злочину, згідно розробленого плану організатором, всі учасники, замаху на вбивство розїхалися по різних містах", каже начальник ГУНП в Київській області Андрій Нєбитов.

Поліції вдалося вислідити виконавця та його спільника. Ним виявився 41-річний росіянин, а на допомогу став житель Кривого Рогу. У них вилучили пістолет марки "ТТ" і мисливську рушницю. 

Київський підприємець найняв росіянина для убивства чоловіка, на якого був ображений

Київський підприємець найняв росіянина для убивства чоловіка, на якого був ображений

Замовника правоохоронці теж затримали. Це 38-річний киянин. Усі учасники злочину тепер під вартою й очікують на суд.

Як повідомлялося, у п’ятницю, 25 жовтня, в Харкові на вулиці Клочківській біля супермаркету сталася стрілянина. За словами очевидців, до того, як почалися розбірки, в супермаркеті помітили чотирьох підозрілих чоловіків у чорному одязі. Припускають, що саме між ними стався конфлікт, який згодом переріс у стрілянину. В ній загинув свідок у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Один із її учасників, який утік із місця на автомобілі, згодом підірвав себе гранатою, щоби не потрапити до рук поліції.

Наступна публікація