У Київській області запустили приміські поїзди: місцевий депутат показав фото переповнених вагонів

У Київській області запустили приміські поїзди: місцевий депутат показав фото переповнених вагонів

Деякі поїзди забиті битком

У Київській області у приміських поїздах ігнорують карантинні заходи безпеки та не дотримуються соціальної дистанції. На другий день відновлення руху потяги переповнені. 

Приміські потяги почали курсувати з 1 червня. Наступного дня депутат Фастівської міської ради Віктор Гарвона на своїй сторінці у Facebook помітив переповнені потяги.

"На першій картинці Бучанський напрямок, на другій Фастівський. Обидва биток, але ми програємо по щільності. Як, на жаль, і програвали до карантину. Це биток, і сельодка в тамбурах, від якої втратить свідомість будь-який епідеміолог", - написав Гарвона. 

Депутат виклав знімки, на яких видно, що транспорт щільно заповнений людьми. Між ними не дотримана дистанція у 1,5 метра. За його словами, залізничники провокують спалах, задля уникнення технічного дефолту і витрат на перевезення.

Отже, вечірні підсумки. На першій картинці Бучанський напрямок, на другій Фастівський. Обидва биток, але ми програємо...

Опубліковано Віктором Гарвоною Вівторок, 2 червня 2020 р.

"Вони далі продовжують шантажувати знекровлені бюджети місцевих рад, щоб ті дали їм хоч якісь бабки на розпил. Замість того, аби чітко законодавчо прописати – хто є вигодонабувачем від підвозу робочої сили, хто бере з неї ПДФО, і хто за це має платити", ділиться депутат.

Нагадаємо, в Україні 1 червня відбувся черговий етап пом'якшення карантину. Зокрема запрацювала залізниця, а також відновилося міжобласне автобусне сполучення. Незабаром може відновитися внутрішнє авіасполучення.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів