Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині піймали екс-посадовців, яких звинувачують у земельних махінаціях на мільйони

Також за звільнення підозрюваних призначенозаставу

Правоохоронці взяли під варту учасників – екс-посадовців, які причетні до корупційної схеми щодо розкрадання землі на Київщині. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Мова йде про розкрадання державної землі, загальною вартістю понад 50 млн грн. Зазначається, що за екс-керівника Управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в Броварському районі призначено заставу у розмірі 4 млн грн, а директорові землевпорядної організації та голові правління місцевого садового товариства – на мільйон менше, по 3 млн гривень.

Їх затримали 25 травня у Броварах.

"Вони підозрюються в організації привласнення земель загальною площею понад 20 га, розташованих в інвестиційно привабливих місцях Київської області (ч.5 ст. 191 КК України)", - заявили в НАБУ.

Нагадаємо, заступник керівника прокуратури Київської області Олександр Колесник особисто координував вивезення 30 тисяч тон цукру з Аграрного фонду у Черкасах. Фонд передав справу до Національного антикорупційного бюро України після того, як її всіляко саботували в прокуратурі. Процес вивезення цукру тривав 2,5 місяці і всі злочинні дії координував особисто Колесник. Чиновник також визнав, що прокуратура втручалась у незаконний процес, лунали дзвінки, щоб саботувати розслідування. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції