Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині поліцейські відпустили водія, який збив 15-річну дівчину на пішохідному переході

З дитини взяли розписку про те, що вона не має претензій до водія.

У Фастові чоловік на легковику збив на пішохідному переході одну дівчинку, а іншу  зачепив. Зі здоров'ям у дітей все гаразд, але свідків обурила поведінка правоохоронців - вони не повідомили батьків постраждалих дітей, ба більше, попросили дівчат написати розписку, що ті ні до кого не мають претензій, і відправили додому на автобусі. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоУ Фастові поліція відпустила водія, який збив на пішоході 15-річну дівчинку

Чоловік на легковику збив на пішохідному переході одну дівчинку, іншу - зачепив. Зі здоров'ям у дітей все гаразд, але свідків обурила поведінка правоохоронців - за весь час оформлення ДТП вони не повідомили батьків постраждалих дітей, ба більше, попросили дівчат написати розписку, що ті ні до кого не мають претензій, і відправили додому на автобусі. 

У Фастові поліція відпустила водія, який збив на пішоході 15-річну дівчинку

Катя з Богданом оговтуються. Кілька днів тому це подружжя пережил чи не найважчі хвилини свого життя. 15-річна донька Катя довго не брала слухавку, а потім прийшла додому брудна і перелякана.

"Приходить дитина додому, брудна, я питаю: "Що таке", а вона: "Ти тільки не переживай, мене збила машина", - каже Катерина Загорулько.

"Як таке можливо, що дитину збивають на пішоходному переході, справа не заводиться, водій відпускається, батькам не повідомляється, з дитини неповнолітньої береться якась там розписка, що вона не має претензій?", - обурюється її чоловік Богдан.

У Фастівському відділку поліції визнають - у роботі  підлеглих вбачають неналежне виконання обов'язків. Обіцяють провести внутрішнє розслідування, але своїх виправдовують. У день ДТП  у місті було багато подій - пограбування, розбій, сімейні сварки. Усі патрулі були зайняті. На подію виїхали співробітники державної служби охорони. Вони лише беруться за таку  роботу, тому й недогледіли.

"Можливо, через незнання деяких нормативних документів вони не повідомили батьків, опікунів неповнолітніх, що їхні діти потрапили в таку пригоду", - каже речник поліції Київщини Микола Жукович.

Батька  з постраждалою  донькою таки викликали на допит. Богдан та Катя не вимагають  суворо карати ані водія, який збив їхню дочку, ані поліцейських. Вони хочуть, щоб такі історії  більше не повторювалися.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції