Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині раптово померла донька загиблого героя АТО

Її поховали поряд із батьком, який віддав життя за волю України.

На Київщині дочка загиблого бійця АТО померла в реанімації, куди потрапила внаслідок пневмонії. Причиною смерті медики називають легеневий тромб, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу в 26-річної Ірини Лисяної вдома піднялася температура, яку вдалося збити. Однак через кілька днів з’явилася задуха, тож чоловік викликав швидку. "Забрала з діагнозом: двостороння пневмонія. Поклали в інфекційне. Я їй ковдру заносив, одежу теплу заносив, бо вони в там холоді без опалення. В понеділок, 11 числа, вона вже не ходила. Я її на колясці в реанімацію перевіз", - розповів удівець Юрій Лисяний.

ВідеоНа Київщині дочка загиблого бійця АТО померла в реанімації

Молода жінка потрапила на лікарняне ліжко з двосторонньою пневмонією. Лікарі кажуть - померла через легеневий тромб. У 26-річної Ірини Лисяної залишилося троє дітей. Наймолодшій донечці – 4 роки.  

На Київщині дочка загиблого бійця АТО померла в реанімації

Чотири роки тому теж у березні родина Ірини вже втратила батька – Романа Горбенка. Військовий загинув під час виконання завдання на Донеччині. Тіло рідним для поховання віддали лише в травні. Тоді Ірина на похороні тата згадувала, як він усіляко відгороджував їх од війни, аби вони не хвилювалися. "Ми в нього питали і де він, і що він, що в нього є, який у нього позивний – він нічого взагалі не розказував. Він тільки питав, що в нас удома", - говорила вона. Тепер Ірину поховали поряд із батьком.

На похорон прийшло ледве не все село. "Вона була завжди життєрадісна. Чесна. Любила дуже. Любила життя", - кажуть люди. Серед слів смутку чутно також голоси критики. "Не знаємо, чи доведемо, але ми це знаємо напевне – через недбальство наших лікарів", - каже дядько померлої Ярослав Михальчишин. У лікарні міста Тетіїв на такі закиди реагують емоційно: "Ви думаєте, для нас це не трагедія?". Головний лікар переконує, що причина смерті не пов’язана з основним діагнозом. "Останнім часом стан її був вже більш-менш задовільний. Смерть раптова. Тому зрозуміло, що для батьків була трагедія і розтинав судмедэксперт. Ну, і там діагноз виставили – тромбоз легеневої артерії. Це із запаленням легень не зв’язано", - каже Анатолій Крохмальний.

В Ірини сиротами залишилися троє дітей, наймолодшій дівчинці чотири роки. Вдівець уже написав заяву до поліції, а правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про неналежне виконання медиками своїх обов’язків. "Тіло до поховання було направлене на судово-медичну експертизу, так що всі необхідні зразки експерти взяли. І будуть проводити відповідні дослідження, далі нам дадуть заключення, чому саме настала смерть", - розповів керівник відділу комунікації поліції Київщини Микола Жукович. Якщо в смерті пацієнтки винні лікарі, їм загрожуватиме до п’яти років ув’язнення.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції