На Київщині родичі жорстоко побили полковника міліції та заснули на місці злочину

Правоохоронці побачили нападників під деревом, коли їхали на виклик.

Колишнього полковника міліції жорстоко побили племінники у власній хаті на Київщині. Це сталося близько 6:00 ранку на Різдво в старенькому будинку у лісі в Клавдієво-Тарасовому, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Почали стукати, але я не відкривав – чую, п’яні. Я інвалід, ледве ходжу. Стукали хвилин сорок десь, потім почув звук розбитого скла. Ну і сказав їм: якого чорта ви тут робите? Геть звідси!", - розповів постраждалий Ігор Комаров. Такий прийом не сподобалася гостям Юрію та Людмилі, тому племінник збив старенького з ніг, а потім почав гамселити вже лежачого господаря. Комаров каже, що пропустив два потужні удари ногою в ніс і лоб, але попри кровотечу зміг зачинитися в домі та подзвонити родичам, котрі й викликали поліцію.

ВідеоЗловмисники вдерлись до будинку та побили екс-полковника міліції на Київщині

Ігор Миколайович – колишній полковник міліції, живе у старенькому будинку в лісі у Клавдієво. Розповідає, як на Різдво о шостій ранку до нього навідалися у гості племінники та почали поводитись агресивно.

Зловмисники вдерлись до будинку та побили екс-полковника міліції на Київщині

Дружина постраждалого Тетяна Комарова називає племінника Юрія неодноразово судимим за крадіжки та припускає, що пара могла мати на меті пограбувати пенсіонера. Однак нападники нічого не взяли, а просто поснули неподалік під деревом, де їх і виявила поліція. "Повантажили вони його, а її залишили спати. І вона спокойно собі пішла", - твердить сусідка Ніна Клоко.

Правоохоронці ж після допитів розповіли, що в нападників інакша версія того, що відбулося. Мовляв, вони були в хаті, спілкувалися та випивали з дядьком, а вже потім посварилися та потрощили меблі. "Ми зараз проводимо досудове розслідування по відкритому кримінальному провадженню за статтею про тілесні ушкодження. Вони говорять одне, чоловік інше. Наша задача зараз – встановити істину", - пояснив прес-секретар обласної поліції Микола Жукович.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар