Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині серед снігових заметів між селами зник 20-річний електрик

Чоловік напідпитку повертався додому з коньяком і цукерками в руках.

Шостий день мешканці чотирьох сіл на Київщині шукають 20-річного Юрія Резника. Молодий електрик з Макарівського району після роботи вирішив розслабитися в кафе, після чого його слід загубився, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Селяни вже втретє прочісують місцину за сім кілометрів від точки, де зник Резник. Географія пошуків чимала, бо він жив у Строївці, працював у Садках, зник у центрі села Борівка, а шукають його в Небелиці. 2 березня сільський електрик скінчив робочий день і зупинився з колегами у кафе, щоби випити. Знайомі швидко пішли, а Юрій приєднався до місцевої компанії. Сестра каже, що хлопці навіть побилися. "Був конфлікт у цього Юри Кузміча з нашим Юрою. Він його ударив по лиці – це так кажуть. Юра направився в сторону – там є школа. І в сторону від школи – до Строївки йти додому. Але на відео його погано видно – лише силует. А ці двоє повернулися до кафе і сиділи до кінця, поки не закрився магазин", - розповіла Юлія Окушко.

ВідеоНа Київщині безслідно зник 20-річний електрик

Шостий день мешканці чотирьох сіл шукають Юрія Резника. Молодий електрик з Макарівського району Київщини після роботи вирішив розслабитися в кафе. Свідки бачили його бійку, як він покидав кав’ярню, і як йому відмовив водій маршрутки. Рідні запевняють: він мало пив, і подруги, у якої міг заночувати, не мав. Просять небайдужих відгукнутися і знайти хлопця.

На Київщині безслідно зник 20-річний електрик

Відео, відзняте камерами в кав’ярні, ні поліція, ні власники поки що не показують. Очевидці бачили Юрія Резника, який йшов пішки у напрямку села, де жив з батьками. Люди побоюються, що сніг намело глибокий, тож нетверезий чоловік міг дорогою в нього впасти, тому селяни прихопили для пошуків палиці й плішні, котрими тепер нишпорять у кожному кучугурі.

Що ж стосується конфлікту в кафе, йому не надає ваги жодна сторона. "Те, що йому дали ляпаса, я думаю, що це не пов’язане ніяким чином зі зникненням. Тому що через деякий час він підходив до маршрутника, давав йому сто гривень, щоб той завіз його за місцем проживанння. У нього залишалася пляшка з коньяком, купив кілограм цукерок", - розповів керівник поліції Макарівського району Олег Кравчук. Саме коньяк і цукерки наштовхують поліцію на версію, що 20-річний Юрій міг затриматися у якоїсь кралі, тому правоохоронці про всяк випадок  опитали всіх самотніх жінок в околиці, але це припущення поки що не підтвердилося. 

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції