На Київщині шкуродери під виглядом зоозахисників облаштували "фабрику смерті" котів і собак

На Київщині шкуродери під виглядом зоозахисників облаштували "фабрику смерті" котів і собак

Тварин там морили голодом і жорстоко вбивали десятками.

На Київщині нелюди замучили до смерті понад півсотні тварин. Котів та собак вони викрадали або під виглядом тимчасового притулку брали на догляд і перепродавали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Приголомшливі кадри: перші хвилини, як волонтери змогли прорватися в душогубку. Десятки заморених голодом цуценят, котенят та дорослих тварин. Кого ще вдається врятувати, волонтери везуть до ветеринарів. Жорстокість дорослих першими зняли діти. Господарі, які орендували цей будинок у селі, за платню попросили їх прибрати в хаті, а самі поїхали у справах. Сніжана каже, що не через цікавість пішли до інших приміщень, а через страшний сморід. "У плиті було сім штук. Всередині, ось тут", - показує пічку дівчинка, там досі лежить одне маленьке тільце.

Відео Подружжя замучило до смерті понад півсотні тварин на Київщині

Котів та собак вони або викрадали, або, під виглядом тимчасового притулку брали на догляд і перепродавали. Кого не купляли - морили голодом або спалювали. Псевдоволонтерів на гарячому заскочили захисники тварин. 

Подружжя замучило до смерті понад півсотні тварин на Київщині

Відзняте жахіття діти показали дорослим, а ті викликали захисників тварин і поліцію. За збігом обставин, зоозахисниця Світлана, яка поспішила на виклик, саме тут знайшла і своє цуценя, яке в неї викрали два тижні тому. "Вони доводили до такого жалюгідного стану тварин, виставляли потім фото і просили, як волонтери, гроші на лікування тварин, але ніхто не лікував", - розповіла вона.

Подружжя під різними іменами, прикидаючись то волонтерами, то захисниками тварин, ввело в оману вже не одного господаря і не в одному селі. Коли винаймали хату в Олени Леонідівни, вони назвалися доглядачами тварин багатих господарів – мовляв, ті їдуть за кордон відпочивати, а вони доглядають. Жінка каже, що її в хату не пускали, а після відзнятого дитиною проривалися туди з боєм. "Оце в цьому сараї лежали трупи, як оце лежить каміння. Отакі собачата, їх брали вчора на експертизу, тут були ветеринари, і сьогодні вони мені передзвонили і сказали, що цих всіх собачат провалені голови. Їх били чи добивали", - каже вона.

Фотогалерея "Твоя шуба кричала перед смертю". Українці вийшли на марш за права тварин (10 фото)

Загалом нарахували 50 тушок. Що далі йшли двором, то більше з’ясовували жахіть. Так звані доглядачі за тваринами, коли зрозуміли, що їх розкрили, намагалися швиденько сховати докази свого хазяйнування – на задньому подвір’ї вони влаштували справжню братську могилу і спалювали змучених котів та собак.

Поліція поки що не змогла затримати нелюдів – такий закон. Їх лише опитали, а тепер готують подання до суду. "Це жорстоке поводження з тваринами. Санкція передбачає до восьми років позбавлення волі", - каже представник НПУ на Київщині. Селяни та волонтери встигли врятувати 19 тварин, наразі всі під наглядом ветеринарів. Зоозахисники просять відгукнутися й інших свідків цих господарників, адже за рік подружжя засвітилося щонайменше в трьох селах Київської області.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів