На Київщині "свободівець" обстріляв розкішний будинок депутата з "Опоблоку"

Після обстрілу він втік, а його син не знає про місцеперебування батька.

Кримінальні розбірки з політичним підтекстом: на Київщині місцевий обранець від "Свободи" обстріляв будинок іншого депутата - від Опоблоку. Поліція зафіксувала п'ять пострілів із мисливської рушниці. Стрілець з мандатом втік - його досі шукають. А депутат, по оселі якого вели стрілянину, заявив, що конфлікту зі "свободівцем" не мав, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Юрій Грицун від Опоблоку та його дружина Світлана від партії "Батьківщина" мають володіння на кілька гектарів на околиці міста Березань. Сліди від обстрілу видно і на воротах, і на вікні - у будинок влучили три кулі. Господиня оселі розповідати, що сталось, не хоче.

Вона та її неповнолітня донька під час обстрілу були вдома самі. Стріляв у ворота місцевий свободівець Володимир Сивак. Після того, як випустив 5 куль із мисливської рушниці, чоловік утік.

Місцевий журналіст Дмитро Братченко розповів про власний конфлікт з Сиваком, який тягнеться з літа, назвав його злочинцем, що має судимість. 

"Він підстеріг мене в темному коридорі, завдав вказівним пальцем в око... Чому стріляв? Бо він веде себе неадекватно", - сказав він. 

У міській раді про депутатські розбірки дізнаються лише від ТСН. І запевняють, що попри різні політичні погляди, Сивак із Грицуном ніколи навіть не бились.

Син Сивака телефоном розповідає, що батько два роки відслужив в АТО, судимість справді має - умовну, проте чому стріляв – син не знає.

Депутат Грицун розповів про своє ставлення до свободівця також телефоном.

"Він знає, що я людина працьовита, працюю все життя, а він лежить під тополею і п'є горілочку", - сказав він.

Версії про заздрість чоловік відкидає, мовляв, у нього нічого не має. В декларації за 2015 рік – ані будинку, ані машини, лише ділянка на 3 гектари. Маєток під Києвом належить матері, "яка пропрацювала все життя".

У реєстрі нерухомості за 74-річною матір'ю Грицуна справді записано два розкішні будинки. Чому один з них обстріляв політичний опонент сина, зараз зясовує поліція. Вже розпочалИ кримінальне провадження.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

 

ВідеоНа Київщині місцевий обранець від "Свободи" обстріляв будинок депутата від "Опоблоку"

Залиште свій коментар