На Київщині священник УПЦ МП виставив охорону біля церкви, аби туди не потрапили прихожани ПЦУ

Дата публікації
Перегляди
9673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині священник УПЦ МП виставив охорону біля церкви, аби туди не потрапили прихожани ПЦУ

Священник відмовився служити панахиду за загиблим військовим.

На Київщині священник церкви Московського патріархату довів до розпачу родину українського кіборга. Він відмовився служити панахиду за загиблим воїном, а матір бійця вигнав з церкви. Крім того, назвав Дениса Поповича, який загинув біля Донецького аеропорту, братовбивцею. 

Віднедавна ще й виставив охорону біля церкви, аби туди не могли потрапити селяни, які підтримують приєднання сільського храму до Православної Церкви України. Чому немає на панотця управи, у сюжеті ТСН.19:30.

Син пані Надії загинув у 2015 році на околиці Донецького аеропорту. Коли на бліндаж побратимів сунула ворожа техніка, то підбити її Денису Поповичу вдалося, а от відійти у безпечне місце - ні.

Пам'ять про сина пані Надії, каже, паплюжить священник. Йдеться про отця Миколу, який кілька років служить у храмі села Морозівка. Священник слова матері кіборга категорично заперечує.

Селяни кажуть, що конфлікт із ним почався ще тоді, коли парафіяни захотіли перейти з Московського патріархату до Православної Церкви України. Відтоді біля церкви приватна охорона. Люди кажуть, що храм охороняють невідомі у бронежилетах.

Священик церкви Московського патріархату довів до розпачу родину українського "кіборга"

Священик церкви Московського патріархату довів до розпачу родину українського "кіборга"

Своєю чергою, священник побоюється, що штурмуватимуть. Але люди готові були й далі боротися за свою правду без сутичок. Службу правили на вулиці, а коли стало холодно, - в одній із сільських хат. Далі перейшли у приміщення для бенкетів, але коли зіштовхнулися зі зневагою до українських воїнів, терпець урвався.

Тепер ще й відомо, що священник забрав документи на перехід до Православної Церкви України. Священник запевняє, що це забажали парафіяни, яких нібито, не менше ніж тих, які правлять службу поза церквою. "Прихожани захотіли. Це не я", - каже священник храму Успіння Богородиці Отець Микола.

При згадці образ, які чула про свого сина, пані Надія, не може стримати сліз, але зла священнику не бажає. Натомість планує з громадою, звести новий храм - український. На тій землі, яку сільська рада обіцяє виділити родині героя українсько-російської війни Денису Поповичу.

Кореспондент ТСН Сергій Моргун.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація