Перейти до змісту
На Київщині священник з донькою зірвалися зі скель і загинули

На Київщині священник з донькою зірвалися зі скель і загинули

Чоловік намагався врятувати дівчинку і загинув сам.

На Київщині загинув священник і його 4-річна донька. Чоловік поїхав до затопленого кар’єру, де вирішив скупатися з дівчинкою. Раптом Анісія зірвалася з каменів. Батько намагався її врятувати, але загинув сам, йдеться у ТСН.19:30.

Біля церкви в Яблунівці мешканці трьох сіл чекають на домовину з протоієреєм Богданом. Саме тут він служив останні три роки. Звідси його разом з чотирирічною донькою проводжають в останню путь. Труну з дівчинкою несли діти.

Відео Священник і його 4-річна донька зірвались у кар’єр на Київщині

Нещасний випадок стався, коли чоловік поїхав до затопленого кар’єру, де вирішив скупатися з молодшою донькою. Вони шукали, як їм зійти на берег, та дівчинка Анісія зірвалася з каменів, а батько намагався її врятувати. Утім, загинув сам. Без 58-річного тата лишилося шестеро дітей.  

Священник і його 4-річна донька зірвались у кар’єр на Київщині

Продавчиня Світлана Палько одна з останніх, хто бачив панотця. Заїжджав до неї в магазин за водою дорогою на затоплений піщаний кар’єр.

Поруч з кар'єром відпочивав його старший син з друзями. Поки вони складали намет, то вирішив і сам скупатися з 4-річною донькою Анісією. "Там круті береги. Дівчинка перша впала в воду, а потім за нею стрибнув і батько, щоб врятувати", - каже прессекретар поліції Київської області Микола Жукович.

Зникнення батька з сестрою син помітив згодом. Пішов на пошуки і побачив у воді сестру. Коли кликали на допомогу інших відпочивальників, то натрапили на батька, який теж перебував у воді.

Отець Богдан розбився об скелі. "Це людина була дуже світла. Один із кращих священників нас покинув. Ми вирімо, що зараз він іде до Господа разом зі своїм дитятком за ручку", - каже настоятель Свято-Михайлівського храму в селі Матюші, отець Петро.

Без 58-річного батька лишилися шестеро дітей. Вдова загиблого дякує вірянам біля церкви. Поховали отця Богдана та його доньку Анісію у Почаєві на Тернопільщині.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин