Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині у ресторані затримали "злодія у законі", якого розшукують в Угорщині

Серго Глонті намагався встановити контроль над етнічними злочинними групами у столиці.

У вівторок, 21 червня, у ресторані на Київщині затримали "злодія у законі" Серго Глонті, відомого у кримінальних колах як "Гуга".

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

У затриманні брали участь оперативники Департаменту карного розшуку Національної поліції України спільно з колегами з поліції Київської області.

44-річний затриманий Серго Глонті був кілька разів судимий, зокрема – за підробку документів та незаконні операції з наркотиками. Його "коронували" у 1995 році у московському СІЗО №2 "Бутирка".

Поліція встановила, що "Гуга" намагався встановити контроль над діючими злочинними групами етнічного походження, які спеціалізуються на квартирних крадіжках, викраденні особистих речей з автотранспорту, угонах елітних авто та збуті наркотиків на території Києва. Окрім того, затриманий виступав "третейським суддею" при вирішенні спірних питань між представниками криміналу та бізнесу.

Серго Глонті розшукують правоохоронні органи Угорщини – за підробку документів (він використовував фальшивий паспорт громадянина цієї країни).

Нагадаємо,  глава Нацполіції Хатія Деканоідзе вважає, що Україні потрібен закон для протидії "злодіям у законі". Його прийняття дозволило би знизити рівень злочинності в державі. За словами голови Національної поліції України, за новими змінами до законодавства "злодіїв у законі", якщо вони зізнаються, що "короновані", можна було б заарештовувати і передавати правосуддю. Це важливо тому, що за так званим "кодексом честі" "злодії в законі" не можуть заперечувати, що вони – "короновані".

Наразі "Гуга" затриманий, готуються необхідні документи для його екстрадиції до Угорщини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції