Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині у садовому товаристві під час пожежі загинув пенсіонер. Родичі вважають смерть не випадковою

Ймовірно, хтось хоче забрати собі земельну ділянку.

Під Києвом у садовому товаристві "Дніпровець" під час пожежі загинув 70-ти річний чоловік. Родичі загиблого смерть не вважають випадковою. Ймовірно, земельну ділянку хтось запримітив собі. Про війни за землю, у ТСН.19:30.

У садовому товаристві раптово загорівся сухостій. Чоловік почав гасити пожежу, але згодом втратив свідомість. Через 40 хвилин він помер у швидкій.

Свідки трагедії кажуть, що його можна було врятувати. Близько півгодини непритомний пролежав в осередку пожежі, бо ні пожежники, ні сусіди не витягували потерпілого з епіцентру.

"Лежить у попелі і дихає цим. Кажу, аби винесли його звідти. Мулявка кричить, щоб не лізли до чоловіка, приїде поліція і сама його винесе", - згадує свідок пожежі Тетяна Макушевська. Михайло Мулявка – голова місцевого садового товариства. Він конфліктує багатьма жителями, переважно через землю.

Відео Під Києвом у садовому товаристві "Дніпровець" внаслідок пожежі загинув 70-річний чоловік

Там раптово почалася пожежа, він заходився її гасити і від диму втратив свідомість. Помер в кареті швидкої. Ця смерть не випадкова - вважають у садоводстві і підозрюють, що земельна ділянка комусь приглянулась і за неї розпочалася війна. У цьому переконані і родичі.  

Під Києвом у садовому товаристві "Дніпровець" внаслідок пожежі загинув 70-річний чоловік

За кілька днів до трагедії Денису Гусакову, синові загиблого, повідомили про спроби забрати в нього землю нібито через несплачені внески і безлад на ділянці. Саме тому на дачу відрядили батька, щоби той викосив траву. "Палити траву на ділянці було без сенсу. Він розумів, до чого це може призвести", - каже чоловік.

Сухостій підпалили навмисно, впевнений Денис. Землю, начебто, намагається забрати голова садівництва. Чотири ділянки, які розташовані, поруч ймовірно зацікавили грошовитого клієнта. "У нього є покупець, який бажає придбати ці чотири ділянки. Тобто шість тисяч помножається до 24 тисяч доларів", - каже.

Голова всі підозри на свою адресу відкидає. Він запевняє, що спірні ділянки не мають господаря, навіть якщо в людей є державні акти на право власності. "Єдиними документом, підтверджуючим право власності, є витяг з держкадастру. У них такий відсутній", - каже Михайло Мулявка.

Вдалі спроби віджимати ділянки в садовому товаристві "Дніпровець" уже є. Поки Віталій кілька років був на заробітках за кордоном, його землю продали іншому власнику. "Новий хазяїн приватизував ділянку. Незаконно мене виключили із членів кооперативу", - каже колишній член товариства Віталій Горбенко.

Судово-медичний експерт у довідці про причину смерті написав: отруєння оксидом вуглецю, обставини не встановлені. Поліція розслідує справу за фактом навмисного вбивства.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції