На Київщині у сільгосппідприємства через несплату податків вилучили продукції на понад 40 млн грн

У складських та офісних приміщеннях компанії вилучили більше 4,8 тис. тонн аміачної селітри.

ДФС разом із ГПУ викрили керівників сільгосппідприємства, які ухилились від сплати майже 6,5 млн грн податків.

Про це інформує прес-служба Державної фіскальної служби.

Компанія зареєстрована у Київській області, вона займається оптовою торгівлею зерном, кормами для тварин і необроблених тютюном. Керівники компанії зазначили у документах, що купляли аміачну селітру у фіктивних підприємствах з Росії, що дозволило їм ухилитись від сплати майже 6,5 млн гривень.

У результаті було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) Кримінального кодексу України.

Під час обшуків у компанії вилучили більше 4,8 тис. тонн аміачної селітри, майже 310 тонн добрив, фінансово-господарські документи, чорнові записи та комп'ютерну техніку.

Загальна вартість вилученого становить понад 41,7 млн гривень.

Нагадаємо, раніше ГПУ повідомила про підозру колишньому заступнику начальника ГУ Національної поліції в Хмельницькій області у шахрайстві шляхом обману та шляхом зловживання своїм службовим становищем. Як з'ясувалося, посадовець брав у підлеглих гроші на знімання кінофільму про діяльність управління Нацполіції в Хмельницькій області або на ремонт каплички, натомість виконувати роботи не планувалося.

Залиште свій коментар